Acai Berry Linie 60 sáčků

EXP 13/4/2018 Acai Berry Linie s dostatečným příjmem tekutin a pravidelným pohybem pomůže redukovat Vaši váhu.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Pinia Pharmaceutical
momentálně nedostupné
799 Kč
525 Kč

EXP 13/4/2018

Acai Berry Linie je rozpustný nápoj s osvěžující chutí čokolády a lesního ovoce. Obsahuje vysokou koncentraci výtažku z unikátního ovoce acai berry 4:1.

Acai berry díky svým výjimečným vlastnostem zajišťuje bezpečný a efektivní způsob, jak zhubnou, aktivněji poskytnout tělu antioxidanty, vitamíny a minerály v optimálním množství.

  • Acai berry bobule zrychlují metabolismus a pomáhají k optimalizaci některých tělesných funkcí, čímž přispívají ke zvýšení schopnosti těla spalovat tuk. Uložený tuk je přeměněn na energii, která Vaše tělo udržuje aktivní. Kromě toho produkty z acai berry zvyšují Vaši výdrž a fungují např. jako energetický nápoj.
  • Přírodní antioxidanty obsažené v acai berry přirozeně redukují a vyplavují škodliviny usazené v lidském organismu. Vysoký obsah vlákniny podporuje trávení a pocit rychlého nasycení, což je v hubnoucím režimu výrazná podpůrná vlastnost.
  • Výtažky z rostliny Yerba maté aktivizují organismus, potlačují pocit hladu.
  • Proteolytický enzym z ananasu Bromelain obsažen v nápoji Acai Berry Linie zlepšuje metabolismus potravin s vysokým obsahem bílkovin a touto cestou vede ke zlepšení aktivity vnitřních orgánů, tedy k úbytku hmotnosti.

Dávkování:
Užívá se 1 sáček 1x denně. U intenzivní kúry se doporučuje užívat 1 sáček 2x denně, nejlépe ráno a odpoledne. Sáček rozpusťte v 2 dcl vody a vypijte. Dbejte na dodržování pitného režimu.

Upozornění:
Není učeno dětem do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data vyznačeného na obale.


Doplňující informace:

EAN: 8594167910026

Jeden sáček nápoje: Acai (Euterpe Oleracea) 4:1 500 mg, GOS (Galaktooligosacharidy) 100 mg, Bromelain 1200 GDU/g 50 mg, Yerba mate 20 mg, sukralosa (sladidlo), kyselina citrónová (konzervant), hydrogenuhličitan Na+, enocianin , lesní směs (aroma).

Potřebujete poradit?

Související produkty