ADVANCE BIO Matcha 100 g

Matcha ADVANCE je čaj matcha nejvyšší ceremoniální kvality s certifikací BIO.
Výrobce: ADVANCE nutraceutics
momentálně nedostupné
339 Kč

Matcha tea je mletý čaj připravený ze speciálního zeleného čaje, který má celou řadu příznivých účinků na organismus jako je fyzické a psychické povzbuzení, podpora kontroly tělesné hmotnosti, podpora imunity a vitality.

Ceremoniální kvalita
Matcha ADVANCE obsahuje 100% jemně mletý matcha tea té nejvyšší ceremoniální kvality, který se používá při tradičních japonských čajových rituálech.

BIO kvalita
Kvalitu Matcha ADVANCE je dokládá taktéž certifikace BIO kvality. Je pěstována v ekologicky čistém prostředí za přísně kontrolovaných podmínek.

Kvalita výrobního procesu
Celý proces zpracování čaje matcha je maximálně šetrný a zohledňuje snahu zachovat v čaji všechny hodnotné přírodní látky. Na konci výroby následuje výstupní kontrola suroviny. V ČR provádíme nezávislou kontrolu kvality v akreditované laboratoři - mikrobiologickou a analýzu na těžké kovy. Díky tomu můžeme zaručit matcha té nejvyšší kvality.

Optimální skladování
Pro zachování vysoké kvality čaje matcha je důležité také jeho skladování. Od ukončení výroby je proto čaj matcha uchováván za optimálních skladovacích podmínek, které zaručují zachování stálé kvality.

Užívání a dávkování: 1 zarovnaná čajová lžička (cca 1,5 g) 2-3x denně.


Doplňující informace:

EAN: 8594015707082

100% jemně mletý zelený čaj matcha (Camellia sinensis) v BIO kvalitě. Neobsahuje lepek

Potřebujete poradit?