ALPECIN Tuning Shampoo 200ml

Tuning vlasů s každým mytím.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Dr. Kurt Wolff
skladem
194 Kč

Alpecin Tuning Shampoo je vhodný pro tmavé až černé vlasy. Šampon obsahuje intenzivně působící pigmenty, které zanechávají vlasy tmavší. Šampon zároveň zabraňuje, díky kofeinovému komplexu, vypadávání vlasů.

Barevný efekt:

Tuningový šampon posiluje přirozenou barvu vlasů a první šedé vlasy lehce obarví. S přibývajícím věkem ztrácejí vlasové kořínky schopnost vytvářet barevné pigmenty, a přibývá tak bílých vlasů. Čím více je bílých vlasů, tím více vlasy jako celek vypadají šedě. Díky intenzivně působícím pigmentům v tomto šamponu budou vaše vlasy opět tmavší a bohatší.

Efekt na růst vlasů:

Kofeinový komplex obsažený v tomto šamponu zároveň zabraňuje dědičnému vypadávání vlasů. Při každodenním mytí vlasů se aktivující látky dostanou přímo do vlasových kořínků. V nich je kofein zjistitelný už po 120 sekundách.

Alpecin Tuning Shampoo je vhodný pro každodenní použití.


Doplňující informace:

EAN: 4008666210364

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, PEG-3 Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Caffeine, Panthenol, Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum, Phosphoric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, HC Blue No. 2, Menthol, Polyquaternium-7, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Niacinamide, Zinc PCA, Limonene, Sodium Benzoate, Methylparaben, Propylparaben, CI 47005.

(Nezávazná informace. Prosím, dbejte na údaje o obsahu uvedené na obalu.)

Potřebujete poradit?

Související produkty