Aromatica Maca kořen 100 g EXP. 04/2020

EXP. 04/2020 Podporuje fyzické a duševní zdraví, pomáhá organismu bojovat proti stresu. Používá se na podporu vitality a vytrvalosti. Vhodný pro podporu hormonálního systému u mužů i žen.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Aromatica
skladem
547 Kč
199 Kč

EXP. 04/2020

Maca peruánská (Lepidium meyenii) je rostlina známá také jako peruánský ženšen či peruánská viagra. Tato superpotravina je konzumována ve formě kořenů jako zelenina, léčivá rostlina (sušený kořen) či v podobě extraktu.

Koncentrovaný extrakt z kořene rostliny maca si díky šetrnému zpracování zachovává vysoký podíl obsahových látek, především proteinů, vlákniny, vitamínů, minerálních látek a přírodního fytoestrogenu. Maca příznivě ovlivňuje fyzické a duševní zdraví, podporuje vitalitu a vytrvalost. Podporuje sexuální aktivitu a plodnost, u žen také příznivě ovlivňuje hormonální aktivitu v období menopauzy.

Dávkování:

1,5 odměrky denně (odpovídá cca 0,5 g extraktu). Macu lze rozmíchat ve studené vodě, smoothie nebo v jiné tekutině.

Upozornění:

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladování:

V suchu a temnu při pokojové teplotě (do 25 °C). Přípravek chránit před vlhkem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu (24 měsíců).

Všechny ingredience:

koncentrovaný extrakt z kořene macy peruánské 10:1

Extrakt splňuje požadavky na mikrobiální čistotu a limity na obsah těžkých kovů a polycyklických aromatických uhlovodíků. Vhodné pro vegany, bez lepku.

Potřebujete poradit?