Artrofit tobolky 60

Glukosamin hydrochlorid z mořských ulit, chondroitin sulfát ze žralocí chrupavky a lyolizovaný bovinního kolagen.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: DACOM Pharma s.r.o.
skladem
394 Kč
348 Kč

Artrofit obsahuje Glukosamin hydrochlorid z mořských ulit,  chondroitin sulfát ze žralocí chrupavky a lyolizovaný bovinního kolagen.

Doporučené dávkování:  2x denne 1 tobolku, deti od 3 let 1 tobolku za den, po dobu 3 měsíců, 2x v průběhu roku opakovat.

Doporučujeme užívat Artrofit nejlépe na lačno, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Pokud by někomu užívání na lačno nevyhovovalo, může Artrofit užívat i po jídle, nemělo by to mít vliv na účinnost přípravku. Denní dávku (2 tobolky) rozložíme do dvou dávek, nejlépe ráno a večer a snažíme se o dodržování stejné doby užívání (např. 1 tobolku beru ráno kolem 7. hodiny a druhou večer kolem 18. hodiny, vždy každý den po dobu 3 měsíců). Třímesíční pauzu při užívání Artrofitu doporučujeme vyplnit Colafitem. Další možností je užívat Artrofit 2 tobolky denně po dobu 1 měsíce a další 2 měsíce užívat Colafit (1 kostičku denně) tak, aby celková doba užívání byla 3 měsíce.


Doplňující informace:

EAN: 8594011210104

2 tobolky (denní dávka) obsahují 600 mg glukosamin hydrochloridu z mořských ulit, 500 mg chondroitin sulfátu ze žralocí chrupavky a 6 mg lyolizovaného bovinního kolagenu, který v žaludku vytvoří 600 mg vysoce kvalitního čistého kolagenu.

Potřebujete poradit?