Barnys Celadrin Locomotive tbl.60+cps.60

Unikátní dvouměsíční kúra pro vaše klouby.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Barnys
skladem
737 Kč
659 Kč

Celadrin™ Extra Silný je inovativní revoluční komplex rostlinných esterifikovaných mastných kyselin (EFAC) obohacený o vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Esterifikované mastné kyseliny fungují na zcela jiném principu než přípravky s obsahem glukosaminsulfátu a chondroitinsulfátu. Efekt Celadrinu je tak patrný dříve, již během několika dnů od začátku užívání. Ve formě rychleji vstřebatelných kapslí se z trávicího traktu účinněji vstřebává a snadno tak působí v buňkách cílových tkání, a to rychleji, než tabletové formy kloubních přípravků.

Vitamin C doporučujeme užívat:

  • pro podporu normální tvorby kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí 

EFAC doporučujeme užívat:

  • všem generacím, rekreačním a profesionálním sportovcům 

Celadrin™ Extra Silný - profesionální značka pro ty, kterým neúčinkují jiné produkty na klouby! Nezklame ani Vás s rychlým a přesvědčivým nástupem.

Vhodné podávání

  • pro klouby, při občasných potížích, pro lubrikaci kloubů – obsahuje vitamin C, který  přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí 
  • vhodný pro všechny věkové skupiny, bezpečný produkt i pro vrcholové sportovce.

Nepůsobí preventivně.

Vhodné pro celiaky – bez lepku

Balení: 60 kapslí

Patentované složení. Působí na buněčné úrovni při potížích pohybového aparátu, je velmi rychlý a efektivní (působí už po několika dnech).

Je celosvětově uznávaný, studie Celadrinu byly jako u jediného produktu na klouby publikovány v nejprestižnější vědecké publikaci The Journal of Rheumatology. 

Celadrin™ Extra Silný je jediný doplněk stravy prodávaný v ČR, který má celosvětový význam.

2 kapsle denně (1 kapsli ráno a 1 kapsli večer, nejlépe s jídlem a dostatečně zapít), pro maximální účinek 3 kapsle denně.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. 

Balení: 60 kapslí

Hmotnost kapslí: 41,64 g (60 kapslí po 0,694 g).

Země původu primární složky: Spojené státy americké.

Výrobce: Biopol GN s.r.o., člen skupiny Pharma United Inc., Kanada, člen Kanadské obchodní komory, Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, Česká republika. 

 


Doplňující informace:

EAN: 621629901846

Aktivní látka (2 nebo 3 kapsle): Celadrin® Veggie 1000/1500 mg (US Patent # 5,569,676) – obsahuje rostlinné esterifikované mastné kyseliny (EFAC): myristovou, myristoolejovou, palmitoolejovou, laurovou, palmitovou a olejovou; standardizováno na obsah cetylmyristátu – min. 156/234 mg; vitamin C 80 mg (100 % RHP)/120 mg (150 % RHP)

Složení (1 kapsle 0,694 g): Celadrin® Veggie (komplex esterifikovaných mastných kyselin, maltodextrin, arabská guma), plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), vitamin C (L-askorban sodný, 50% RHP) 40 mg, látky protispékavé (oxid křemičitý, stearan hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý).

RHP – referenční hodnota příjmu.

ZDROJ VITAMINU C

Potřebujete poradit?