Beba H.A.1 400g NEW

NESTLÉ Beba H.A.1 je počáteční hypoalergenní kojenecká výživa pro děti se zvýšeným rizikem vzniku alergií.
Výrobce: Nestle
momentálně nedostupné
259 Kč
  • Počáteční hypoalergenní kojenecká výživa vhodná pro kojence od narození s obsahem částečně naštěpených bílkovin (OPTI PROHA), vyvinutá pro děti se zvýšeným rizikem vzniku alergií.
  • Podporuje postupné zvykání si dětského organizmu na obsah mléčných bílkovin a bílkovin v potravě obecně (nazývané „orální tolerance“).
  • Jako jediná na trhu obsahuje živé probiotické bakterie Bifidus BL podporující časné osídlení trávicího traktu kojenců, které předchází správnému rozvoji imunitního systému u dětí v prvním roce života.
  • Dále je obohacená o směs tuků LC-PUFA, které se nachází v mateřském mléce a přispívají k rozvoji zraku.

Doplňující informace:

EAN: 7613033559167

Charakteristika: Počáteční kojejecká výživa

Pro novorozence a kojence představuje nejlepší způsob výživy mateřské mléko, především zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Výhradní kojení je doporučováno do 6 měsíců věku dítěte. Kombinace mateřského mléka a částečného přikrmování z lahve v prvních týdnech života dítěte může mít negativní vliv na kojení a přikrmování může být obtížně změnitelné zpět na plné kojení. Mateřské mléko také buduje citový vztah mezi matkou a dítětem a zároveň je tou nejekonomičtější variantou výživy. Pokud již nemůže být miminko plně kojeno, počáteční kojeneckou výživu doporučujeme užívat jen na radu lékaře či nezávislých odborníků z oboru medicíny, výživy nebo léčiv nebo jiných osob profesionálně se zabývajících péčí o kojence a malé děti. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu.

Potřebujete poradit?