Bioderma Matricium 30x1ml

Vytvářením optimálního buněčného mikroprostředí umožňuje obnovovat vlastní ozdravné procesy.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Bioderma
skladem
975 Kč
794 Kč

Matricium je přípravek napomáhající regeneraci poškozené tkáně u povrchových nekrvácejících a nemokvajících kožních lézí, způsobených dermatologickými zákroky laserovými ošetřeními, peelingem a dermabázemi, incizemi a popáleninami prvního stupně.

  • Díky svým hydratačním a ochranným účinkům Matricium chrání mikroprostředí v místě poškození tkáně a přispívá k obnově buněk a podporuje přirozený proces regenerace kožní tkáně. Matricium díky své hydratační a filmogenní aktivitě chrání mikroprostředí léze, přispívá k buněčné obnově a napomáhá v procesu přirozené regenerace kožní tkáně.
  • Je rovněž indikováno pro kožní reparaci lokálních podráždění vzniklých v důsledku vnějších negativních vlivů (typu sluneční záření, vítr, zima) a vnitřních negativních vlivů (např. hormonální změny), vedoucích k dehydrataci, podráždění anebo předčasnému stárnutí.

Použití:  1 ampulka denně (nejlépe 1/2 ráno a 1/2 večer) na důkladně vyčištěnou pokožku obličeje a krku. Kůra trvá 30 dní. Je vhodné ji opakovat až 4x ročně.

Potřebujete poradit?