Cannaderm ROBÁTKO ochranný krém 50g

Cannaderm Robátko ochranný krém 50g
Ochranný krém s přidaným minerálním UV filtrem pro celodenní péči o pokožku dětí a dospělých s velmi citlivou pokožkou v nepříznivých povětrnostních podmínkách.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
169 Kč

Přírodní receptura krému bez obsahu vody vyhovuje i pro nejmenší děti. Obsažené účinné látky aktivně chrání pokožku a zabraňují jejímu vysychání a podráždění.

Pokožka je ihned po aplikaci krému vláčnější, jemnější a vytvořený lipidový film ji perfektně chrání před nepřízní počasí, chladem, větrem a působením vlhkosti.

Cannaderm Robátko ochranný krém je ideální např. pro ošetřování okolí úst, které chrání před působením slin a vznikem lišejů (při cucání dudlíku, lahviček, hraček apod.).

Účinné látky: bioaktivní konopný olej, máslovník, zinek, levandule


Doplňující informace:

EAN: 8594059734044

Butyrospermum Parkii Butter, Zinc Oxide (and) Caprylic/Capric Triglyceride (and) Polyhydroxystearic Acid (and) Isostearic Acid, Cannabis Sativa Seed Oil, Glyceryl Stearate, Lavandula Angustifolia Oil, Cymbopogon Schoennanthus Oil

V tenké vrstvě aplikujte krém robátko s ochranným faktorem na nechráněné části pokožky (obličej, ruce, uši, krk).

V zimním období jej používejte místo denního krému. Celoročně můžete krém používat k ošetřování pokožky kolem úst u malých dětí.

Potřebujete poradit?

Související produkty