Colafit Slim s glukomannanem 120 tobolek

Colafit SLIM s glukomannanem přispívá v rámci nízkoenergetické diety ke snížení hmotnosti.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: DACOM Pharma s.r.o.
skladem
535 Kč
476 Kč

 

Colafit SLIM obsahuje:

  • Glukomannan - přírodní polysacharid, vláknina, která v žaludku mírně nabobtná a zgelovatí. Tím dojde k zaplnění žaludku, vytvoří se pocit nasycenosti. Člověk nemá potřebu přejídat se, a tím přispívá ke snížení hmotnosti.
  • Chitosan – nevstřebatelný polysacharid s vysokou vazebnou schopností. Při přívodu 3 g chitosanu denně přispívá chitosan k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.
  • Chrom - přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi
  • Vápník - Je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Přispívá k vyváženému stavu mezi příjmem a výdejem energie (nemělo by tedy docházet k přírůstku či úbytku hmotnosti)
  • Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, zubů a kůže.

Při vývoji Colafit Slimu s glukomanannem jsme vycházeli z principu, že chceme nejen hubnout, ale zároveň se chránit tak, abychom netrpěli nedostatkem látek, které by mohly organismu při dodržování různých diet chybět. Mysleme nejen na snížení hmotnosti, ale i na udržení zdraví.

Dávkování: V rámci nízkoenergetické diety, 3 krát denně 2 tobolky 30 minut před jídlem, dobře zapít 1-2 sklenicemi vody. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotevírají.


Doplňující informace:

EAN: 8594011211927

Složení v 1 tobolce:

Složka Obsah
Glukomannan 500 mg
Chitosan 150 mg
Vápník z vaječných skořápek (uhličitan vápenatý) 40 mg
Vitamín C (kys. Askorbová) 10 mg
Kolagen typu I lyofilizovaný (atelokolagen) 1 mg
Chrom (pikolinát chromitý) 5 µg

Obal tobolky obsahuje: želatinu

Potřebujete poradit?