CutisHelp DOLOR-END Konopné mazání při bolesti 75ml

CutisHelp DOLOR-END pomáhá k úlevě od bolestí, přispívá ke zklidnění zánětů a podporuje lepší prokrvení a regeneraci poškozených tkání.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: CutisHelp
skladem
199 Kč

Konopné mazání při bolesti DOLOR-END je vysoce účinný přípravek ve formě lehkého krému pro zevní aplikaci při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu.

Komplex bioaktivních látek proniká skrze kůži přímo na místo postižení, kde přispívá ke zklidnění zánětu, stimuluje regeneraci tkání a napomáhá k odstranění bolestí. Krém se velmi dobře vstřebává a bezprostředně po aplikaci navozuje příjemný pocit úlevy. Z hlediska použití nemá žádná časová ani věková omezení. Je určen i pro malé děti, těhotné a kojící ženy.


POUŽITÍ:
DOLOR-END nanášejte nejméně dvakrát denně (v případě akutních stavů až čtyřikrát denně) v silnější vrstvě na postižené místo a postupně vmasírujte. V případě chronického postižení pohybového aparátu (artróza, artritida) je třeba přípravek aplikovat pravidelně, a to nejméně dvakrát denně po dobu minimálně tří týdnů. Účinek se projevuje (v případě akutních stavů) po 2-3 dnech nebo (v případě chronického postižení) po 14 dnech.

Působení přípravku můžete zesílit použitím zábalu do fólie. Pro intenzivnější zmírnění nepříjemných bolestí doporučujeme použít krém DOLOR-END v kombinaci s chladivým gelem MENTOLEN, který pro dosažení potřebné úlevy nanášejte vícekrát denně podle vlastní potřeby.

  • Při bolestech a otocích kloubů (artróza, artritida, psoriatická artritida)
  • bolestech zad (vertebrogenní potíže, ischias)
  • pohmožděninách
  • namožených, natažených a ztuhlých svalech 
  • zánětu vaziva, svalů a šlach (myositis, tendinitis)
  • tenisovém/golfovém lokti (epikondylitis),
  • rehabilitaci po operačním zákroku na pohybovém ústrojí

 


Doplňující informace:

EAN: 8595218200349

Potřebujete poradit?