CutisHelp Konopný šampon LUPÉNKA-SEBOREA 200ml

CutisHelp Konopný šampon při projevech lupénky a seboroické dermatitidy.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: CutisHelp
skladem
369 Kč

CutisHelp Konopný šampon

  • vysoce účinný šampon při projevech lupénky a seboroické dermatitidy (mastné lupy ve vlasové části) obsahuje vyváženou koncentraci bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje s vynikajícími protizánětlivými, regeneračními a antibakteriálními vlastnostmi.
  • Napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže, příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů, vyživuje jejich kořínky a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání.
  • Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnost vůči vnějším dráždivým vlivům. Hypoalergenní a maximálně šetrné složení šamponu je vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy.

POUŽITÍ: přiměřené množství šamponu jemně vmasírujte do mokrých vlasů, nechte působit 5-10 minut a následně důkladně opláchněte vodou. V případě silně znečištěných vlasů je nejprve šamponem umyjte klasickým způsobem a poté šampon aplikujte znovu po uvedenou dobu působení. Prvních 14 dní používejte přípravek nejlépe ob den, následně podle potřeby – alespoň však dvakrát týdně. 

 


Doplňující informace:

EAN: 8595218200387

Potřebujete poradit?