CutisHelp OPAREN konopný přípravek 4ml

CutisHelp OPAREN konopný přípravek při oparech na rtech a v jejich okolí (v oblasti obličeje).
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: CutisHelp
skladem
199 Kč

CutisHelp OPAREN je konopný přípravek s výraznými antivirotickými a regeneračními schopnostmi pro účinnou péči při oparech.

  • Obvykle (v případě dodržování doporučeného způsobu použití) napomáhá už během tří až pěti dní k úplnému vymizení projevů oparu a s ním spojených obtíží; je vhodný i pro děti, těhotné a kojící ženy. Zabraňuje vzniku jizev a svým působením významně omezuje recidivu, což přináší podstatnou úlevu zejména při chronických herpetických infekcích.
  • Je účinný při všech stádiích oparu, nejlepšího efektu je však docíleno při rychlé aplikaci bezprostředně při prvních příznacích (pocit brnění, pnutí, svědění, zarudnutí). Při zahájení péče v pozdějších stádiích oparu (vřídky, strupy) napomáhá k výrazně rychlejšímu zhojení.

Návod k použití:

  1. Krém aplikujte na postižené místo po dobu trvání obtíží optimálně šestkrát denně a nejlépe ve stejných časových odstupech (po dvou hodinách) a vždy po jídle; důkladné ošetření proveďte před spaním a kvůli omezení recidiv je doporučeno, aby ošetřování trvalo alespoň 5 dní.
  2. Pokud trpíte častými projevy oparu, aplikujte krém nejen na aktuálně postižené místo, ale celoplošně ho rozetřete po horním i dolním rtu - významně tak omezíte budoucí vznik oparu.
  3. Nejprve ošetřete pouze postižená místa a umyjte si ruce; následně naneste krém na zbylé části rtů, aniž byste prstem zasahovali vzniklý opar. Před i po aplikaci krému si vždy umyjte ruce.

Krém nevysušuje rty a jeho konzistence je odolná vůči setření, přesto je doporučeno po aplikaci na rty asi půl hodiny nejíst ani nepít. Nikdy se nedotýkejte oparu a následně dalších částí obličeje; mohlo by tak dojít k přenosu infekce. Nepropichujte vzniklé vřídky. Používanou tubu nikomu nepůjčujte.


Doplňující informace:

EAN: 8595218200400

Potřebujete poradit?