Doprava a platba

DOPRAVA

Dopravní podmínky, poštovné

1. Způsob doručení zboží určuje prodávající, není-li v kupní smlouvě stanoveno jinak. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

2. Přehled možných způsobů doručení zásilek a jejich cen. U objednávky nad 2.000,- Kč s DPH či jinak blíže určených akcích nebude kupujícímu účtováno balné/dopravné. (Při platbě na dobírku bude účtováno 30Kč dobírečné).

 

Česká pošta dobírka 117 Kč + 30 Kč dobírka
Česká pošta při bezhotovostní platbě předem  117 Kč
Česká pošta při platbě on-line 117 Kč
   
PPL dobírka 76 Kč + 30 Kč dobírka
PPL při bezhotovostní platbě předem  76 Kč
PPL při platbě on-line 76 Kč
   
Osobní odběr Lékárna LANCIER, Cejl 105, 602 00 Brno  bez poplatku
   
Zásilkovna dobírka 73 Kč
Zásilkovna při bezhotovostní platbě předem  58 Kč
Zásilkovna při platbě on-line 58 Kč

 

Zboží připravené k osobnímu odběru bude rezervováno po dobu 5 dnů, pokud není domluveno jinak. Po té bude objednávka automaticky stornována.

 

PPL výdejní místa

Kupující je povinen při volbě osobního odběru vždy vyčkat na zaslání potvrzujícího emailu o tom, že je objednané zboží připraveno k vyzvednutí, jinak je možné, že zboží nebude připraveno k odběru.

3. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat počet balíků, neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.

 

PLATBA

Cena a úhrada objednávky

1. Ceny uvedené v internetovém obchodě jsou platné v okamžiku objednání. Dle uvedených podmínek může být cena navýšena o poštovné. Ceny se vztahují k popsaným produktům.

2. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:
a) v hotovosti nebo prostřednictvím platební karty v provozovně prodávajícího na adrese Cejl 105, Brno;
b) v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;
c) bezhotovostně bankovním převodem;
d) platebními poukázkami Sodexo, Le Cheque Dejeuner a Edenred – pouze při osobním odběru;

3. Faktura vystavená na základě kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím je současně daňovým dokladem. Převzetí zboží kupujícím je zásadně možné až po jeho úplném zaplacení, pokud není dohodnuto jinak.

4. K ceně zboží bude připočítáno poštovné, které se kupující zavazuje uhradit společně s cenou zboží. Poštovné není účtováno v případně osobního odběru.

5. Sortiment a ceny nabízené v internetovém obchodě nemusí odpovídat nabídce kamenných lékáren sítě Lékáren LANCIER.