Echinaceové kapky Imunit 190ml

Echinaceové kapky Imunit obsahují extrakt z kořene třapatky nachové.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
299 Kč
279 Kč

Imunit Echinacea kapky obsahují  čistý extrakt výhradně z kořene rostliny Echinacea purpurea, čímž je zaručeno nejlepší využití užitných látek rostliny. Extrakt z kořene se vyznačuje vyšším obsahem hlavních účinných látek oproti extraktům z jiné části echinacea.
Echinacea purpurea – česky třapatka nachová, známá též pod názvem rudbekie, je rostlina původem z prérií Severní Ameriky, ale dá se vypěstovat i v České republice. Odpradávna ji používaly staré indiánské kultury a daly jí jméno Sluneční klobouk. Pro vědu ji objevil Dr. Meyer koncem 19. století.

Dávkování: užívejte 3x denně 20 kapek.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pro děti od 3 let dávky poloviční. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením je nutno obsah lahvičky protřepat. Echinaceové kapky nemohou nahradit ošetření lékařem a jím doporučenou léčbu. Kapky je možno užívat i v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Ukládat mimo dosah dětí!


Doplňující informace:

EAN: 8594059731241
Tabulka složení - 100g přípravku obsahuje:
Složení 100 g přípravku       DDD*
Echinacea-kořen 10 g není stanovena
Selen (seleničitan sodný pentahydrát) 16,5 µg 30% DDD*

*doporučená denní dávka

Složení: Lihový extrakt z Echinacea purpurea, selen (seleničitan sodný pentahydrát). Tento extrakt obsahuje minimálně 35 objemových % alkoholu.

Potřebujete poradit?