Femibion 2 s vit. D3 tbl.30 + tob.30

Doplněk stravy s obsahem kyseliny listové, Metafolinu, vitaminu D, jódu + DHA je určen těhotným ženám od 13. týdne těhotenství až do ukončení kojení.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Merck
skladem
545 Kč
499 Kč
  • Doplněk stravy s obsahem kyseliny listové, Metafolinu, vitaminů a jódu ve formě potahovaných tablet a s obsahem DHA ve formě želatinových tobolek je určen dospělým ženám od 13. týdne těhotenství až do ukončení kojení.
  • Femibion 400 obsahuje unikátní kombinaci 200 μg kyseliny listové a odpovídající množství Metafolinu na pokrytí zvýšené spotřeby v období těhotenství a kojení i u žen, které nemohou kyselinu listovou optimálně využít. Kromě kyseliny listové jsou pro těhotné a kojící ženy také důležité další vitaminy, stopový prvek jód a nenasycená mastná kyselina DHA.
  • Femibion 400 obsahuje růžové tablety, které Vám poskytují kyselinu listovou, Metafolin a další vitaminy pro těhotné, a želatinové tablety s olejem bohatým na DHA.

Dávkování: Užívejte denně 1 tabletu a 1 tobolku s jídlem nebo po jídle. Můžete užívat současně a nebo v různých obdobích dne. Zapíjejte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy.

Velikost balení: 30 potahovaných tablet a 30 tobolek

Uchovávání: Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí.


Doplňující informace:

EAN: 8594059861078

Potřebujete poradit?