Femigel Australian Body Care 4x5ml EXP. 3/2020

EXP. 03/2020 Přírodní gel pro udržení intimního komfortu.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Australian Bodycare
skladem
219 Kč
155 Kč

EXP. 03/2020

Femigel obsahuje přírodní antiseptický olej Tea Tree Australian BodyCare v optimální a osvědčené 3% koncentraci. Olej Tea Tree díky svým antiseptickým schopnostem omezuje výskyt bakterií, plísní a kvasinek a zároveň podporuje přirozené intimní prostředí.

Femigel se doporučuje používat při subjektivních obtížích jako je pálení, svědění, pocity sucha a další nepříjemné pocity. Je vhodné jej preventivně používat před a po návštěvě bazénu, sauny nebo fitcentra. Snadno a pohodlně se aplikuje díky jednotlivě baleným tubám s aplikátory, čímž je zajištěna optimální hygiena při použití. Neobsahuje hormony, je bezbarvý, nemastný a nezpůsobuje podráždění.

DÁVKOVÁNÍ: Při mírných obtížích se doporučuje aplikovat jedna dávka (1 tuba s aplikátorem) jednou za tři dny, při silnějších obtížích až 2x denně a pokračovat do ústupu obtíží. Pro udržení zdravé mikroflóry se doporučuje občasné použití.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Femigel aplikujte přímo z dodaného aplikátoru. Před tím, než odstraníte uzávěr, uchopte pevně aplikátor na rozšířeném konci a setřepejte jeho obsah jako u teploměru, abyste zajistili, že se obsah aplikátoru dostane do jeho tenčího konce.

UPOZORNĚNÍ: Aplikátor nepoužívejte, pokud není v samostatném balení nebo je-li obal poškozen. Zjistíte-li závadu na obalu, vraťte celé balení dodavateli. Femigel se dobře snáší s kondomy.

Nenahrazuje antikoncepci. Nedoporučuje se používat v průběhu těhotenství, neboť nebyl pro tento účel testován. Při výskytu alergických reakcí přerušte používání. Doporučuje se přerušit užívání v průběhu menstruace a pokračovat až po jejím ukončení.

Balení obsahuje 4 tuby s aplikátory po 5 ml gelu. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25ºC.

Potřebujete poradit?