Fytofontana Aloe Vera Juice 500 ml

Aloe Vera Juice- nápoj vyrobený z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe vera Barbadensis a Maracuji.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Fytofontana
momentálně nedostupné
129 Kč

Fytofontana Aloe Vera Juice - nápoj vyrobený z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe vera Barbadensis a Maracuji, který přirozeně obsahuje polysacharidy, karotenoidy, draslík, fosfor, vápník, vitamín A a C.

Složení:
Voda, zahušťovadlo: arabská guma, Aloe vera extrakt 200:1, přírodní aroma – Maracuja, antioxidant: kyselina citrónová, sladidla: laktóza, acesulfam K, aspartam, barvivo: karamel, konzervační látka benzoát sodný, sorbát draselný, dimethyluhličitan.

Doporučené dávkování:
Užívejte každé ráno před jídlem 0,25 dcl (3,5 – 4 polévkové lžíce), což je doporučená denní dávka. Na podporu zažívacích procesů můžete užít až 0,5 dcl denně. Lze zředit v 1 – 2 dcl vody.

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy! Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nesmí se užívat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte stanovenou doporučenou denní dávku. Případné usazeniny jsou zapříčiněny rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje a žádným způsobem neovlivňuje kvalitu výrobku. Před použitím protřepejte!

Skladování:
Skladujte na suchém místě při teplotě 10 až 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření skladovat v chladu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Doplňující informace:

EAN: 7640119230207

Potřebujete poradit?