Fytofontana Aurecon ušní sprej Junior 30 ml

Aurecon ušní sprej Junior - přírodní přípravek obsahujíci rostlinné extrakty, působí na zdraví ucha a snižuje možnost vzniku zánětů.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Fytofontana
skladem
145 Kč

Aurecon ušní sprej Junior také ředí a rozpouští ušní maz a pomáhá při jeho odstranění přirozenou cestou. Odstraňuje přebytečný maz, prach i jiné nečistoty velmi jemným způsobem a je prevencí vzniku ušní zátky.

Použití přípravku se doporučuje v následujících případech:

  • snižuje možnost vzniku zánětu středního ucha a rýmy
  • nahrazuje používání vatových tyčinek, protože jejich nesprávné používání může poranit ucho a může být příčinou akumulace ušního mazu na pozadí kanálku vnějšího zvukovodu
  • slouží jako prevence proti vnějšímu zápachu ucha, v důsledku namočení ušního mazu vodou z bazénů
  • přípravek je určený pro děti od 3 rokov, zvláště pro ty, kterým se tvoří tzv. suchý ušní maz

Vhodnými doplňky k Aurecon Ušnímu spreji Junior jsou další přípravky, které pomáhají v péči o hygienu ucha. Jsou to přípravky Aurecon drops ušní kapky a Aurecon ušní svíčky, které představují novou etapu v hygienické péči o vnější ucho. Ulehčují a zdokonalují čištění vnějšího zvukovodu tím, že omezují usazování nadbytečného ušního mazu a následně se maz z ucha lépe odstraňuje. Doporučuje se jejich používání 10 – 15 minut před použitím Aurecon Ušního spreje Junior.

Návod k použití:

  • odstraňte průsvitný obal
  • otočte trysku aplikátoru ze svislé do vodorovné polohy
  • vsunete aplikátor Aurecon Ušního spreje do ucha a vstříkněte 1-2 vstříknutí do každé dírky, 1 – 2x denně, přičemž přidržujte vstřikovač při vstupu do uch
  • nakloňte hlavu mírně na stranu, čím zabezpečíte vtékání kapaliny do ucha
  • v případě potřeby aplikaci opakujte
  • po každém použití opláchněte nástavec vlažnou vodou

Jakmile by se u Vás vyskytly jakékoliv problémy ucha, nepodceňujte je a neodkladně navštivte lékaře.

Upozornění:
Pro zabezpečení příjemné aplikace přípravku Aurecon Ušní sprej Junior je potřeba, aby se skladoval a používal při pokojové teplotě. Přípravek je určený pro pravidelnou hygienu, ne na léčení! Nepoužívejte v případě onemocnění sluchového orgánu, při perforaci ušního bubínku, anebo v případě, že se v uchu nachází nějaké cizí těleso! Nástavec nevkládejte příliš hluboko do ucha, abyste si ho nepoškodili nebo nepodráždili! Případné jiné zabarvení přípravku a jemné usazeniny jsou zapříčiněny rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku. Zabraňte vniknutí do očí.

Balení:
30 ml

Skladování:
Skladujte v originálním balení při pokojové teplotě. Sprej nepoužívejte po uplynutí data spotřeby uvedeného na obale. Skladujte mimo dosah dětí.


Doplňující informace:

EAN: 7640119230450

Potřebujete poradit?