Fytofontana HAIR Man 125 ml

Fytofontana HAIR Man - biotechnologické sérum na omlazení a podporu růstu vlasů.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Fytofontana
skladem
479 Kč

Přípravek Hair Man stimuluje růst vlasů přímo u vlasových kořínků a zvyšuje pevnost vlasů. Neutralizuje proces stárnutí na úrovni buněk a pomocí nejnovějších technologií (peptidy a rostlinné výtažky) eliminuje viditelné známky stárnutí vlasů, působí proti alopecii - vypadávání vlasů a má schopnost obnovovat jejich růst.

Použití a dávkování:
Naneste na suchou pokožku hlavy přípravek na podporu růstu vlasů. Před použitím jemně protřepejte. Aplikujte na celou hlavu pokožky a jemně vmasírujte do pokožky pomocí konečků prstů. Nesmývejte po dobu následujících 3 hodin. Používejte každé ráno a večer po dobu 90 dní nebo do doby dosažení požadovaného účinku. Na udržení dosaženého účinky používejte 1x denně.

Upozornění:
Pouze na vnější použití, nepolykat. Při polknutí vyhledejte odbornou pomoc. Výrobek je velmi dobře snášený. Navzdory tomu se pro jeho velmi vysokou účinnost doporučuje před použitím Hair man a Hair woman otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Jakmile pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima. Jestliže se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně osušte. Nepoužívejte na otevřené rány. Případné jiné zbarvení a jemné usazeniny jsou zapříčiněné rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku.

Popis:
Fyto-biotechnologické sérum na omlazení a podporu růstu vlasů obsahuje 3 druhy účinných látek:

  1. Biotechnoligický komplex:

- octapeptide-2:
Podporuje růst a pohyb buněk a množení fibroblastových a keratinových buněk v závislosti od dávky. Aktivací kmenových buněk vlasového folikulu podporuje růst vlasů. Zlepšuje denzitu (hustotu) buněk a zvyšuje expresi kolagenu, fibronektinu a elastinu ve fibroblastových buňkách. Navíc díky technologii nanokapslí (nanotechnologie) dokáží účinně proniknout do buňky vlasového folikulu a revitalizovat tak vlas už od úplného základu. Molekuly díky nanokapslím jsou chráněné před endogenními proteázami.
- tripeptide 1:
GHK tripeptid stabilizovaný v rámci terciární struktury rostlinného proteinu má schopnost detoxikovat pokožku od škodlivých Reaktivních Karbonylových Druhů (Reactive Carbonyl Species - RCS) a chrání pokožku hlavy od poškozeními DNA vyvolanými UV zářením. Slouží jako prevence a ochrana pokožky hlavy před vnějšími i vnitřními činiteli, které způsobuje předčasné stárnutí.
- biotinoyl tripeptide-1:
Jedná se o podstatný peptid, který prokazuje specifickou lokalizaci v okolí cílové oblasti, kterou je vlasový folikul. Je obdařený značným působením proti stárnutí na keratinocyty vlasového folikulu, přičem udržují životaschopnost kořenového pláště a zlepšuje strukturování proteinové přilnavosti, kterou jsou zodpovědné za ukotvení v dermisi. Zpomaluje vypadávání vlasů a zlepšuje zdraví vlasového folikulu.

  1. Rostlinné účinné látky:

- Polykomplex extraktů z následujících rostlin:
Kopřiva (Urtica dioica) - pro vnější použití se doporučuje při vypadávání vlasů a k podpoře jejich růstu
Lopuch (Arctium Lappa Extract) - je dokonalým pomocníkem při jakýchkoliv problémech s vlasy. Zbavuje vlasovou pokožku lupin, zpevňuje vlasy a zabraňuje jejich vypadávání.
Měsíček lékařský (Calendula Officinalis Oil) - pročišťuje, upravuje krevní oběh a rychle hojí rány
Bříza (Betula Pendula Leaf Extract) - má antibakteriální účinek, čistí a dezinfikuje vlasovou pokožku a zároveň podporuje růst vlasů
Řebříček obecný (Achillea Millefolium Oil) - omezuje vylučování kožního mazu
Mateřídouška (Thymus Vulgaris Extract) - díky fenolovým látkám, především tymolu a jeho izomeru karvakrolu má rostlina antiseptické a protibakteriální účinky, vyvolává prokrvení pokožky
Paprika (Capsicum annuum extract) - zvyšuje prokrvení, urychluje regenerační procesy

  1. Další účinné látky:

Kyselina salicylová - je všeobecně známo, že kyselina salicylová má multifunkční vlastnosti, které pomáhají s různými problémami pokožky hlavy. Je výborným pomocníkem při uvolňování a odstraňování stárnoucích buněk, mastnoty a nečistot spojených s povrchem pokožky hlavy. Účinná látka soustřeďuje svoje odlupovací účinky na vnější vrstvy pokožky hlavy, které jsou bohaté na lipidy a u kterých se přirozené odlupování snižuje s rostoucím věkem, vytvářejí se tak suché, matné kožní šupiny. Další pozitivní vlastností účinné látky je její antimikrobiální vlastnost, která pomáhá hlavně při léčbě zánětů.
Hydrolizované pšeničné a sojové proteiny - dodávají vlasům dlouhotrvající výrazný lesk a pomáhají vyhlazovat poréznost a poškozená místa vlasové struktury.
Lecitin - zlepšuje stav pokožky hlavy a kvalitu vlasů, omezuje jejich vypadávání.
Panthenol - používá se při problémech s vypadáváním vlasů, poruchách jejich růstu. Má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, zlepšuje jejich lesk a ohebnost. Chrání vlasy před mechanickým poškozením a obecně zvyšuje jejich odolnost vůči škodlivým vlivům okolního prostředí.

Skladování: Skladujte při teplotě 10 - 25 ºC.


Doplňující informace:

EAN: 7640119232003

Alcohol denat; Urtica dioica; Arctium Lappa Extract; Calendula officinalis Oil; Betula Pendula Leaf Extract; Achillea Millefolium Oil; Thymus Vulgaris Extract; Butylene Glycol, Aqua, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1; Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Xanthan Gum, Tripeptide-1; Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate; Octapeptide-2; Capsicum Annuum Extract; Salicylic Acid, Triethanolamine, Lecithin, Carrageenan, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methyl-, Ethyl-, Propyl-, Butyl-, Isobutylparaben, Imidazolidinyl Urea; Panthenol.

Potřebujete poradit?