Geladrink Forte Hyal nápoj višeň 420g

Doplněk stravy Geladrink Forte Hyal Višeň je kloubní výživa ve formě prášku vhodná ke komplexní hloubkové výživě kostí a chrupavek kloubů. Obsahuje kolagen typu I, II a III, hyaluronan sodný, glukosamin a chondroitin sulfáty, MSM a antioxidanty
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Orling
skladem
647 Kč

Kloubní výživa Geladrink Forte Hyal obsahuje kolagenní peptidy Gelita, glukosaminsulfát, chondroitinsulfát, MSM, extrakt Boswellia serrata, vitamin C a antioxidanty. Kolagenní peptidy Gelita jsou naštěpené fragmenty kolagenu, který je přirozenou součástí lidského organizmu, ve vysoké míře je zastoupen v pohybovém aparátu (kosti, chrupavky a klouby) a podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Hyaluronan sodný je látka tělu vlastní, ve velkém množství se nachází v synoviální tekutině (kloubním mazu) a kůži, váže na sebe vodu a ovlivňuje vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci pojivových tkání (chrupavek). Glukosaminsulfát a chondroitinsulfát jsou látky tělu vlastní, které jsou součástí mezibuněčné hmoty chrupavky, obsahuje organicky vázanou síru. MSM (methylsulfonylmethan) obsahuje organicky vázanou síru, která je součástí kolagenu a je odpovědná za pevnost a stabilitu kolagenních molekul. Boswellia Serrata extrakt pochází z pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata, která je více než 5000 let používána ajurvédskou vědou, přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů a střev. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Geladrink Forte Hyal je vhodný pro lidi, kteří namáhají či přetěžují svůj pohybový aparát fyzickou prací, sportem, nadměrným nebo naopak nedostatečným pohybem, sedavým zaměstnáním, nadváhou či nošením těžkých břemen a také pro seniory. Neobsahuje lepek. Obsahuje cukr a sladidlo.

 

Jak ho užívat?

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 odměrku (14 g prášku) 1 × denně. Prášek rozmíchejte ve sklenici vody (250 ml) a vypijte. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek užívejte 2 - 3 měsíce, započatou kúru nepřerušujte. Kúru se doporučuje opakovat 3 × ročně. Pro maximální efekt dbejte na dostatečný denní přísun čisté vody. Přípravek je možné užívat také trvale.

Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.

 

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud užíváte lék na ředění krve Warfarin, bez porady s lékařem můžete užívat přípravky Geladrink a Geladrink Fast. Pokud jste si zvolili přípravky Geladrink Forte, Geladrink Plus, Geladrink Artrodiet, Geladrink Ferritin či Calcidrink, o užívání se nejprve poraďte s lékařem, neboť tyto přípravky mohou změnit srážlivost krve a bude třeba upravit dávkování Warfarinu či jiného léku.


Doplňující informace:

EAN: 8594004694447

Denní dávka (14 g prášku) obsahuje hydrolyzovaný kolagen typu I, II, III (kolagenní peptidy Gelita) 8000 mg (z toho 912 mg 4-hydroxyprolinu), glukosaminsulfát 2KCl 1500 mg, chondoirinsulfát 800 mg, MSM (methylsulfonylmethan) 600 mg, Hyaluronan sodný HMW (vysokomolekulární) 100 mg, Boswellia serrata 100 µg, vitamin C 100 mg (125 % RHP*), vitamin E 50 mg (417 % RHP*), selen 50 µg (91 % RHP*), mangan 2 mg (100 % RHP*), měď 1000 µg 100 % RHP*). Dále pomocné látky: fruktózu, kyselinu citronovou, pektin, aroma, přírodní barvivo (betanin z červené řepy), barvivo (beta-karoten),sukralosu (sladidlo).

Potřebujete poradit?