GINEXID vaginální čípky 10x2g

GINEXID vaginální čípky pro ženskou intimní hygienu.
Druh výrobku: Zdravotnický prostředek

Výrobce: Axonia a.s.
skladem
365 Kč
335 Kč

Ženský reprodukční systém je orgán vystavený vnitřním a vnějším kontaktům, a proto je také vystaven případným bakteriálním útokům. Přirozené obranné mechanizmy jsou tvořeny bakteriální mikroflórou přítomnou v pochvě, kterou z více než 90 % tvoří kmeny Lactobacillus. Rovnováha, na níž je poševní bakteriální flóra založena, se může měnit (fyzickým a emocionálním vypětím, pohlavní aktivitou, antikoncepcí, léčivými přípravky, atd.) a vulvovaginální oblast může být osídlena patogenními bakteriemi, které způsobují podráždění a infekce. 

GINEXID vaginální čípky se indikují k ženské intimní hygieně pro svůj zklidňující, ochranný a rovnováhu opět nastolující účinek. Spojení látek přírodního původu pomáhá předcházet a/nebo omezovat poševní zánětlivé stavy

GINEXID vaginální čípky jsou určeny pro intimní péči spolu s denním použitím gynekologické čisticí pěny GINEXID.

Dávkování : Použijte jeden čípek večer po dobu 7-10 dní nebo podle lékařského předpisu.

  • Vyjměte čípek tahem za dvě křidélka blistru a zaveďte ho hluboko do pochvy.
  • Před a po použití zdravotnického prostředku si umyjte ruce.

Doba používání závisí na vývoji příznaků; v případě potřeby se vaginální čípky GINEXID  mohou používat po dlouhou dobu.

Zvláště prodloužené používání všech místně aplikovaných produktů může vést k projevům přecitlivělosti. V těchto případech léčbu přerušte a poraďte se se svým lékařem za účelem zahájení vhodné léčby.


Doplňující informace:

EAN: 8032595870661

Polosyntetické glyceridy, olejový výtažek z vilínu, olejový výtažek z heřmánku, vitamin E acetát, chlorhexidin diglukonát.

Potřebujete poradit?