GinkgoMAX + Lecitin Da Vinci Academia tob.90+45zdm BONUS

GinkgoMAX + Lecitin Da Vinci Academia tob.90+45zdm BONUS
GINKGOMAX®+LECITIN je doplněk stravy, který pomáhá udržovat paměť s nárůstem věku a snižuje její ztrátu1. Je unikátní svým vysokým obsahem standardizovaného extraktu z 1Ginkgo biloby (60 mg), a také vysokým obsahem Lecitinu (1200 mg). Synergické působení těchto látek a nejmodernější technologie výroby zvyšuje účinnost přípravku. • udržuje paměť s nárůstem věku1 • snižuje ztrátu paměti1 • působí na myšlenkovou koncentraci
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
429 Kč
369 Kč

GINKGOMAX®+LECITIN je doplněk stravy, který pomáhá udržovat paměť s nárůstem věku a snižuje její ztrátu1. Je unikátní svým vysokým obsahem standardizovaného extraktu z 1Ginkgo biloby (60 mg), a také vysokým obsahem Lecitinu (1200 mg). Synergické působení těchto látek a nejmodernější technologie výroby zvyšuje účinnost přípravku.

• udržuje paměť s nárůstem věku1

• snižuje ztrátu paměti1

• působí na myšlenkovou koncentraci

Dávkování: 1 tobolka, nejlépe po jídle.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Obsahuje sóju. Zvýšené opatrnosti je nutné dbát při současném užívání léků proti srážlivosti krve.

Výrobce:

Simply You Pharmaceuticals a.s.,

Roháčova 188/37, 130 00 Phara 3, ČR.

Vyrobeno v ČR.


Doplňující informace:

EAN: 8594059731937

Potřebujete poradit?