GS Condro Forte 120 tablet

Kloubní přípravek prospívající kloubům bez ohledu na věk.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: GreenSwan
skladem
628 Kč

GS Condro FORTE obsahuje glukosamin sulfát (v denní dávce 1600 mg ).

Každá šarže GS Condro FORTE je  kontrolována na obsah glukosamin sulfátu v mezinárodně akreditované laboratoři. Složení je navíc obohaceno o vitamin C, který je důležitý pro tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách.

Doporučené dávkování:

Užívejte 2 tablety denně. Příznivé působení se může projevit pouze při dlouhodobém užívání, proto přípravek uží­vejte po dobu nejméně 2 měsíců. Tuto kúru je vhodné zopakovat 2–3× ročně. GS Condro FORTE můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou Vaše klouby silně namáhány.

Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně.

Upozornění:
Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

 

 

 


Doplňující informace:

EAN: 8594032756056

Glukosamin sulfát.2KCl, Plnidlo (celulóza, sodná sůl kroskarmelózy), Protispékavá látka (stearan hořečnatý, kyselina stearová, oxid křemičitý), Potahovací látka (hydroxypropyl­methylcelulóza, talek),Barvivo (E 171, E 132)

Výživová složka ve 2 tabletách  
 Krystalický glukosamin sufát.2KCl    2122,6 mg 
 odpovídá čistému glukosamin sulfátu GS Clini-Q®  1600 mg

Potřebujete poradit?

Související produkty