GS Imunostim 60 tablet

Pastilky s mentolovou chutí, které obsa­hují bakteriální lyzát a vitamin C.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: GreenSwan
skladem
264 Kč

Pastilky příjemné mentolové chuti, které se rozpouštějí v ústech. Obsa­hují tzv. bakteriální lyzát a vitamin C, který podporuje správnou funkci imunitního systému a obranyschopnost organismu. GS Imunostim se proto doporučuje užívat před obdobím zvýšeného výskytu chřipek a onemocnění infekcí horních cest dýchacích.

Doporučené dávkování:
3× denně jednu tabletu nechat rozpustit v ústech. Doporučená doba užívání je 10 dní, poté 14 dní vynechat a pokračovat dalších 10 dní ve stejném dávkování.

Upozornění:
Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby citlivé na bakteriální alergeny. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez laktózy a bez lepku.


Doplňující informace:

EAN: 8594032751389

Dextróza, Sladidlo (sorbitol), Směs bakteriálních lyzátů, Xanthanová klovatina, Kyselina askorbová, Škrobový sirup, Stearan hořečnatý, Protispékavá látka (stearan hořečnatý, mastek, acetylovaný monoglycerid), Aroma (mátová silice)

Výživová složka  V 1 tabletě % RVH 
Směs bakteriálního lyzátu  50 mg     –
Vitamin C  10 mg  12

% RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
 – RVH nebyla stanovena

Potřebujete poradit?

Související produkty