GYNELLA Silver Caps 10 vaginálních tobolek

Vaginální kapsle pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí a pooperačních a poporodních poranění.
Výrobce: HEATON k.s.
skladem
349 Kč

GYNELLA Silver Caps je zdravotnický prostředek s patentovaným složením pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových infekcí a pooperačních a poporodních poranění.

Užití GYNELLA Silver Caps:

  • Vaginální ekosystém:
    • Vaginální dyskomfort (vaginitidy a vaginózy); Bakteriální vaginózy; Kvasinkové infekce; Aerobní vaginitidy, Smíšené formy;
  • Cervikální ektropie a léze:
    • genetické změny epitelu, které vytvářejí trhliny; poranění jako výsledek operace, krvácení po sexu

Užití: používejte GYNELLA Silver Caps nejlépe před spaním po dobu 7 dní.

Složení: TIAB (mikrokrystaly oxidu titaničitého s kovalentně vázanými monovalentními stříbrnými ionty), hyaluronát sodný, extrakt z Aloe Barbadensis

TIAB je patentovaná sloučenina iontů stříbra a oxidu titaničitého, která představuje novou „éru“ stříbra používaného k lékařským účelům. Díky stabilizaci stříbrných iontů (navázáním na oxid titaničitý) mají stříbrné ionty vysokou antimikrobiální aktivitu.

TIAB má trojí efekt:

ANTIMIKROBIÁLNÍ EFEKT

Nanočástice stříbra ve formě iontů mají antibakteriální aktivitu. Tím neutralizují mikroby v místě napadení a zároveň chrání před vstupem jiných mikroorganizmů z vnějšího prostředí.

BARIÉROVÝ EFEKT

Izoluje místo napadení mikrobiálními druhy, infekce se nemůže šířit díky ochrannému filmu.

HOJIVÝ EFEKT

Podporujte přirozené hojení a regeneraci tkání.


Doplňující informace:

EAN: 8594071470951

Potřebujete poradit?