HerbalMed past. Dr.Weiss BEZ CUKRU Echin+rak+C 24+12 BONUS

Krátký popis: HERBALMED® pastilky Dr. Weiss – PRO POSÍLENÍ IMUNITY1,2 HERBALMED® pastilky se vyrábějí podle původní receptury ve Švýcarsku. Účinnost a jedinečnost tohoto přírodního doplňku stravy zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 extraktů z léčivých bylin, medu a vitaminu C. • posilují imunitu během nachlazení1,2 • zklidňují podrážděnou sliznici krku1 • zvyšují obranyschopnost organizmu1,2 Bonusové balení obsahuje 12 pastilek ZDARMA, exkluzivně pouze u nás.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
115 Kč
90 Kč

HERBALMED® pastilky Dr. Weiss – PRO POSÍLENÍ IMUNITY1,2

 

HERBALMED® pastilky se vyrábějí podle původní receptury ve Švýcarsku. Účinnost a jedinečnost tohoto přírodního doplňku stravy zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 extraktů z léčivých bylin, medu a vitaminu C.

 

• posilují imunitu během nachlazení1,2

• zklidňují podrážděnou sliznici krku1

• zvyšují obranyschopnost organizmu1,2

 

Dávkování:

Užívejte jednu pastilku 6x denně po 2 až 3 hodinách. U dětí od 3 do 12 let maximálně 4 pastilky denně. Nechejte volně rozpustit v ústech. Pro vyšší účinnost se doporučuje půl hodiny po užití nejíst a nepít.

 

Upozornění:

Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Určeno pro děti od 3 let. Pastilky jsou vhodné pro celiaky a osoby s bezlepkovou dietou. Pastilky mohou užívat těhotné a kojící matky, které netrpí diabetem nebo potravinovou alergií na některou obsaženou složku.

 

Vysvětlivky:

1echinacea, 2vitamin C

 

Výrobce:

Simply You Pharmaceuticals a.s.,

Roháčova 188/37, 130 00 Phara 3, ČR.

Vyrobeno v ČR.


Doplňující informace:

EAN: 8594059733443

Potřebujete poradit?