HerbalMed pastilky Dr.Weiss Jitrocel+mateřídouška+lípa 24+6 pastilek

HerbalMed pastilky - originální švýcarské bylinné pastilky obsahující kombinaci 20 bylinných extraktů.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
93 Kč

HERBALMED pastilky Dr. Weiss se zvýšeným obsahem extraktů jitrocele, mateřídoušky a lípy.

HERBALMED pastilky Dr. Weiss - Originální švýcarské bylinné pastilky se vyrábějí podle původní receptury. Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 extraktů z léčivých bylin, medu a vitaminu C.
Pastilky neobsahují konzervační látky. Doplněk stravy.

Dávkování:
Pro dosažení intenzivního účinku se užívá jedna pastilka 6krát denně po 2-3 hodinách. U dětí od 3 do 12 let užívat maximálně 4 pastilky denně. Pastilka se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech a doporučuje se půl hodiny po užití nejíst a nepít. Pastilky je vhodné užívat hned při prvních příznacích kašle a nachlazení.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Určeno pro děti od 3 let.
Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami.


Doplňující informace:

EAN: 8594059732095

Složení přípravku:
Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) - patří mezi nejznámější byliny, obsahuje glykosid aukubin, slizové látky, enzymy, třísloviny, vitamin C a další látky; extrakt z listu.
Mateřídouška obecná (Thymus serpyllum) - je hojně používaná silně aromatická bylina, vrchní nezdřevnatělá část nati obsahuje velké množství silice, dále třísloviny, flavonoidy, saponiny a další významné látky; extrakt z natě.
Lípa stříbrná (Tilia argentea) - extrakt z květu.
Pastilky dále obsahují menthol, meduňkový olej, vitamín C a extrakt z 20 léčivých bylin.

Potřebujete poradit?