Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem tbl.30 JACK HLÍVÁK

Imunit Hlíva ústřičná je účinný doplněk stravy pro děti s vysokým obsahem beta-glukanů z hlívy a extraktu z rakytníku.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
209 Kč

Unikátním složením přípravku, který obsahuje beta-glukany z hlívy, extrakt z rakytníku, nukleotidy, jód, selen a další vitaminy se Hlíva ústřičná pro děti s Rakytníkem Imunit stává jedinečným doplňkem stravy na českém trhu. Kromě vitamínů B12 a B6, které přispívají k normální funkci imunitního systému a činnosti nervové soustavy, obsahuje také vitamin D3, který je prospěšný pro normální vstřebávání vápníku a fosforu. Zároveň obsaženým selenem přípravek přispívá k přirozené funkci imunitního systému a díky jódu přispívá k přirozenému růstu dětí.

Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem Imunit:

  • je vhodná pro děti od tří let
  • má příjemnou chuť lesní jahody
  • díky vitamínům B6, B12 a selenu přispívá k normální funkci imunitního systému

Doporučené dávkování: Dětem se doporučuje užívat 1 – 2 tablety denně, nejlépe ihned po jídle. Dávkování pro děti ve věku 3 - 8 let 1 tbl. denně, 9 - 12 let dávkování 1 - 2 tbl. denně. Tableta se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech. Přípravek se doporučuje začít užívat co nejdříve v začátcích obtíží a po celou dobu obtíží.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.


Doplňující informace:

EAN: 8594059735546
Výživové hodnoty v 1 tabletě DDD*
Beta-1,3/1,6 D-glukan 30% izolovaný z Hlívy ústřičné 90mg není uvedena
Rakytníkový extrakt 13mg není uvedena
Nukleotidy chlorelly 3mg není uvedena
Jód (jodid draselný) 30 µg není uvedena
1Selen (seleničitan sodný) 17 µg 30 %
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 0,42 µg 30%
Vitamín D3 (cholekalciferol) 1,5 µg 30%
Vitamín B12 (kyanokobalamin) 0,75 µg 30%

*DDD - doporučená denní dávka

Složení: sladidlo: sorbitol; Beta-1,3/1,6 D-glukan 30% izolovaný z hlívy ústřičné, látka zvýrazňující chuť: přírodní aroma lesní jahoda; barvivo: šťáva z červené řepy; látka zvýrazňující chuť: kyselina citrónová; rakytníkový extrakt, protispékavé látky: polyethylenglykol, stearan hořečnatý; nukleotidy chlorelly; stabilizátor: beta-cyklodextrin; sladidla: sukralóza, maltodextrin; protispékavá látka: talek; vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), jód (jodid draselný), selen (seleničitan sodný), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B12 (kyanokobalamin).

Potřebujete poradit?