Ichthyo Care šampon proti lupům 3% 100ml Dr. Müller

Ichthyo Care šampon proti lupům působí proti příčinám a nepříjemným důsledkům zvýšené lupovitosti.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Dr. Müller
skladem
95 Kč

Hlavní příčinou vzniku a rozvoje lupů je porušení rovnováhy mikrobiální flóry pokožky hlavy, následované zpravidla nadprodukcí mazu a svěděním. Bílý ichthamol (3 %) působí několika mechanismy proti příčinám a nepříjemným důsledkům zvýšené lupovitosti. Hlavními efekty jsou omezení nadbytečné produkce mazu a výrazné snížení svědění pokožky hlavy nebo jiných částí těla, působí však i proti bakteriím a plísním.

Šampon s ichthamolem je účinný i jako podpůrný prostředek při lupénce (psoriasis) pokožky hlavy. Obsahuje složky olivového a kokosového oleje a močovinu, které zabraňují vysoušení pokožky. Je dobře tolerován i při dlouhodobém používání.

Použití: Přiměřené množství šamponu naneste na mokré vlasy a masírujte pokožku vlasové části hlavy až do vytvoření pěny. Nechte působit několik minut. Poté vlasy a pokožku důkladně opláchněte. Pro dosažení optimálního účinku je třeba aplikovat šampon s ichthamolem 2 – 3x týdně po dobu asi 4 až 6 týdnů. Po této době je vhodné pro prevenci opětovného vzniku lupů pravidelné používání šamponu s ichthamolem 1x týdně.


Doplňující informace:

EAN: 8594009625927

Potřebujete poradit?