Imunit 5PreveMax 60+20 tablet ZDARMA

Imunit 5PreveMax je přírodní produkt s obsahem nukleotidů, získaných ze sladkovodní řasy chlorelly a betaglukanů z hlívy ústřičné.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
223 Kč

IMUNIT 5PreveMax
Pro bleskové posílení imunity(1) – již po 5 minutách

Imunit 5PreveMax doporučujeme užívat:

  • při dlouhodobém oslabení imunitního systému (1)
  • pro rychlou stimulaci přirozené obranyschopnosti (1)
  • při přetrvávající slabosti a únavě (2)
  • k ochraně buněk před škodlivými účinky volných radikálů (4)
  • při užívání antibiotik

Imunit 5PreveMax je přírodní produkt s obsahem nukleotidů, získaných ze sladkovodní řasy chlorelly a beta-glukanů z hlívy ústřičné, houby obsahující řadu minerálních látek.
Imunit 5PreveMax je doplněk stravy s jahodovou příchutí, který pomáhá udržovat přirozenou funkci imunitního systému(1), a to i po intenzivním fyzickém výkonu(1). Snižuje míru únavy a vyčerpání(2), přispívá k tvorbě červených krvinek(3) a chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů (4).
Komplex obsažených látek (vitamin C, vitamin B6, a selen) v tabletě Imunit 5PreveMax pomáhá udržovat přirozenou slizniční imunitu přímo v dutině ústní a krku. Tím dochází k účinku již po 5 minutách od užití.

Preventivní užití: 1 tableta denně

Akutní užití: 2 tablety denně. V případě akutního užití se doporučuje přípravek začít užívat co nejdříve po propuknutí obtíží. Minimální doba užívání by měla být 7 dní, a to i v případě, že dojde již dříve k ústupu potíží. Tableta se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech a doporučuje se půl hodiny po užití nejíst a nepít.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Současné užívání s léky konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.


Doplňující informace:

EAN: 8594059735614
Tabulka výživových hodnot
Složení 1 tableta      DDD*
Extrakt chlorelly (nukleotidy) 5 mg není uvedena
Extrakt hlívy ústřičné (glukany) 50 mg není uvedena
1Vitamín C 28 mg 35 %
3Vitamín B6 2,08 mg 148,5 %
2Kyselina listová 240 µg 120 %
4Selen 101 µg 183,6 %

Složení: sladidlo: sorbitol, zpevňující látky: mikrokrystalická celulóza; extrakt hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), zpevňující látky: povidon; regulátor kyselosti: kyselina citrónová; vitamin C (askorban sodný, kyselina askorbová); aroma: jahodové aroma; extrakt chlorelly; lubrikant: stearan hořečnatý; vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid); sladidlo: sukralóza; protispékavá látka: talek; kyselina listová, selen (seleničitan sodný pentahydrát).

Potřebujete poradit?