Imunit Hlíva ústřičná 150+60 tobolek zdarma

Hlíva ústřičná Imunit je doplněk stravy s obsahem jemně pomleté sušené tkáně hlívy ústřičné.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
momentálně nedostupné
537 Kč

Hlíva ústřičná Imunit je doplněk stravy s obsahem jemně pomleté sušené tkáně hlívy ústřičné, díky čemuž přípravek obsahuje všechny účinné látky jako samotná houba.

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) je poměrně chladnomilná houba, protože její plodnice v přírodě nacházíme v říjnu a listopadu, méně často v dubnu. Najdeme je na pařezech i kmenech listnatých stromů. Klobouky hlívy ústřičné svou barvou i tvarem připomínají větší ústřice, odtud pochází i druhové pojmenování. Klobouky rostou jako u většiny ostatních hlív nad sebou v trsech, řadách nebo vrstvách nad sebou. Trsy plodnic mohou dosahovat hmotnosti i několika kilogramů.

Doporučené dávkování: 2 tobolky denně - po jídle,1 tobolku ráno a 1 večer.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

 


Doplňující informace:

EAN: 8594059733702

Složení: Jemně pomletá sušená tkáň hlívy ústřičné; sladidlo: dextróza; modifikované škroby a zahušťovadla: mikrokrystalická celulóza; lubrikant: stearan hořečnatý; selen (seleničitan sodný); želatina (tobolka).

Výživové hodnoty: Dvě tobolky obsahuji 600 mg jemně pomleté suché tkáně hlívy ústřičné, selen 33 μg - DDD* 60 %. (*DDD - doporučená denní dávka). Neobsahuje lepek.

Potřebujete poradit?