Imunoglukan P4H ACUTE! cps.5x300mg

Imunoglukan P4H® ACUTE! je doplněk stravy pro krátkodobé užívání.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Pleuran s.r.o.
skladem
249 Kč

Imunoglukan P4H® ACUTE! je doplněk stravy pro krátkodobé užívání. Obsahuje přírodní Imunoglukan® 300 mg, dvojnásobnou doporučenou denní dávku vitamínu C a denní dávku zinku, které přispívají k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Imunoglukan® je vysoce purifikovaná přírodní látka, komplex biologicky aktivních polysacharidů, získávaný izolací z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnost a účinnost byla ověřena v klinických studiích a pozorováních, které byli publikovány v odborné literatuře.

Vitamín C si náš organismus nedokáže syntetizovat, proto je nutné přijímat ho v potravě. Doporučená denní dávka vitamínu C je 80 mg. Tělo přijme jenom tolik vitamínu C, kolik potřebuje. Je nezbytný pro život a udržení zdravého organismu, protože v lidském těle vykonává mnoho důležitých funkcí. Ovlivňuje metabolismus aminokyselin a syntézu kolagénu, čímž přispívá ke správné funkci krevních cév, kostí a chrupavek. Vychytává volné radikály, a tak chrání buňky před oxidačním stresem. Svým působením v organismu přispívá k normální funkci imunitního systému a k snížení míry únavy a vyčerpání. Jedna kapsle Imunoglukan P4H® ACUTE! obsahuje 160 mg vitamínu C (dvojnásobnou doporučenou denní dávku). Vitamín C v kombinaci s Imunoglukanem a zinkem působí v přípravcích Imunoglukan P4H® ACUTE! synergicky, což znamená, že účinek těchto látek se vzájemným působením podporuje.

Zinek je minerální stopový prvek, který katalyzuje přes 300 enzymatických reakcí a kladně působí na buňečný metabolismus tuků, sacharidů a bílkovin. Důležitá je jeho úloha i při udržování zdravé pokožky, nehtů a vlasů. Podílí se na syntéze DNA, při procesech dělení buněk a podobně jako vitamín C má antioxidační účinky. Jedna kapsle Imunoglukan P4H ACUTE! obsahuje 10mg zinku (doporučenou denní dávku). Zinek svým působením v organismu přispívá k normální funkci imunitního systému.

Dávkování
Užíva se 1 kapsle denně po dobu 5 dní. Kapsle se polyká vcelku a zapíjí se dostatečným množstvím vody, nejlépe večer před spaním anebo ráno nalačno. Obsah kapsle je možné vysypat na lžičku, a tak užít. Přípravek je vhodný pro dospělé a děti od 3 let.


Doplňující informace:

EAN: 8588002084287
1 kapsle přípravku obsahuje:
Imunoglukan® 300 mg (% DDD* nestanovena)
vitamín C (L-askorban  vápenatý) 160 mg  (200 % DDD*)
zinek (diglycinát zinečnatý)  10 mg  (100 % DDD*).
Pomocné látky: stearan hořečnatý (protihrudkujúci látka) 5 mg
*  DDD - doporučená denní dávka

Potřebujete poradit?