Imunoglukan P4H cps.30+10

Imunoglukan P4H® kapsle obsahuje přírodní Imunoglukan® ve vhodné kombinaci s vitamínem C.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Pleuran s.r.o.
skladem
387 Kč

Doplněk stravy Imunoglukan P4H® kapsle obsahuje přírodní Imunoglukan® ve vhodné kombinaci s vitamínem C. Přispívá k normální funkci imunitního systému a je určen dlouhodobé užívaní.

Imunoglukan® je vysoce purifikovaná přírodní látka, komplex biologicky aktivních polysacharidů, získávaný izolací z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnost a účinnost byla ověřena v klinických studiích a pozorováních, které byly publikovány v odborné literatuře.

Vitamín C si náš organismus nedokáže syntetizovat, proto je nutné jej přijímat v potravě. Doporučená denní dávka vitamínu C je 80 mg. Je nezbytný pro organismus, protože v lidském těle vykonává mnoho důležitých funkcí. Ovlivňuje metabolismus aminokyselin a syntézu kolagenu, čímž přispívá ke správné funkci krevních cév, kostí a chrupavek. Vychytává volné radikály, a tak chrání buňky před oxidačním stresem. Svým působením v organismu přispívá k normální funkci imunitního systému. Imunoglukan® v kombinaci s vitamínem C působí v přípravcích Imunoglukan P4H® synergicky, což znamená, že účinek těchto látek se vzájemným působením podporuje.

Doporučené dávkovaní

Doporučuje se užívat 1 až 3 kapsle 1x denně, a to dlouhodobě (minimálně 2-3 měsíce). Kapsle se polyká vcelku a zapíjí se dostatečným množstvím vody, nejlépe večer před spaním anebo ráno nalačno. V případě potřeby je možné obsah kapsle vysypat na lžičku, a pak užít.


Doplňující informace:

EAN: 8588002084140

1 kapsle obsahuje:
Imunoglukan® 100 mg (DDD* neurčena)
vitamín C (L-askorban vápenatý – Ca-askorbát) 100 mg (125% DDD*)

*DDD - doporučená denní dávka

Neobsahuje lepek.

Potřebujete poradit?