Imunoglukan P4H krém 30g

Imunoglukan P4H® krém na regeneraci, ochranu a udržování dobrého stavu kůže.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Pleuran s.r.o.
skladem
223 Kč

Imunoglukan P4H® krém na regeneraci, ochranu a udržování dobrého stavu kůže. Intenzivně hydratuje všechny typy pokožky.

Péče o pokožku po:  ● ozáření ● popálení ● poranění

Vhodný na suchou a atopickou kůži.

 Imunoglukan P4H® krém obsahuje účinnou složku Imunoglukan®. Krém má regenerační a hydratační účinky. Pomáhá udržovat pokožku v dobrém stavu po ozáření (úpal, radioterapie). Zároveň vytváří optimální podmínky pro hojení tím, že přímo v kůži zadržuje vodu. Je vhodný na regeneraci a obnovu poškozené kůže po popálení a poranění.

Formulace krému je emulze typu olej ve vodě, která udržuje pokožku zdravou, vláčnou a hydratovanou, napomáhá její přirozené obnově. Neobsahuje parabeny a je vhodný i na suchou a atopickou kůži (ekzém, dermatitida, alergie na slunce), kterou pomáhá udržovat v dobrém stavu. Imunoglukan P4H® krém svým mnohonásobným účinkem obnovuje celkovou integritu (celistvost) kůže u všech typů pokožky.

Problémová kůže
Epitelové buňky na povrchu kůže tvoří největší funkční a imunitní bariéru organismu. Jestliže tato bariéra funguje správně, chrání pokožku před ztrátou vody a zabraňuje vstupu chemikálií a mikroorganismů do kůže. Integrita nebo celistvost kůže je porušena u lidí se suchým, alergickým, nebo zápalovým kožním onemocněním. To snižuje její obranyschopnost vůči vlivům z vnějšího prostředí. Postižená kůže je ve zvýšené míře vystavena neustálému působení vnějších faktorů, jako jsou chemikálie, detergenty, parfémy, UV záření, drobná poranění a alergeny, což vede k zvýšené prostupnosti kůže pro patogeny s rizikem vzniku infekce. Normalizace bariérové funkce kůže je velmi důležitá v prevenci a na zpomalení progrese suchých, alergických anebo zápalových kožních onemocnění, používáním přípravků, které podporují zdravou keratinizaci a imunitní funkce kůže. Obranyschopnost kůže může být zlepšena díky modulaci imunokompetentních buněk, jako jsou makrofágy, NK buňky (přirození zabíječi) a neutrofily. Imunomodulace pomáhá chránit kůži před výskytem suchých, alergických, zápalových a infekčních onemocnění.

Imunoglukan® představuje komplex biologicky aktivních polysacharidů s majoritním zastoupením beta-glukanu pleuran, který je známý jako aktivátor důležitých imunitních buněk – makrofágů. Makrofágy dokážou rozeznat a zlikvidovat buňky a substance, které jsou tělu cizí (např. bakterie, viry, plísně, atd.). Aktivované makrofágy produkují enzymy elastázu a kolagenázu, které jsou důležité pro usnadnění migrace buněk a procesy hojení. Beta-glukan stimuluje různé typy kožních buňek (Langerhansovy buňky - kožní makrofágy, epidermální keratinocyty a fibroblasty), které příznivě působí na regeneraci, ochranu a udržování dobrého stavu kůže.

Použití
Na postižené místo naneste přiměřenou vrstvu krému dva až třikrát denně.


Doplňující informace:

EAN: 8588002084034

AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BETAGLUCAN, GLYCERIN, STEARETH-2, STEARETH-21, CERA ALBA, CETEARYL ALCOHOL, STEARIC ACID, DIMETHICONE, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL UNDECYLENATE, CHLOROPHENESIN, CETRIMONIUM BROMIDE, SODIUM HYDROXIDE

Potřebujete poradit?