Imunoglukan P4H sirup 250ml

Imunoglukan P4H®sirup obsahuje účinnou složku Imunoglukan® ve vhodné kombinaci s vitamínem C.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Pleuran s.r.o.
skladem
361 Kč
315 Kč

Doplněk stravy Imunoglukan P4H®sirup obsahuje účinnou složku - přírodní látku Imunoglukan® ve vhodné kombinaci s vitamínem C, který přispíva k normální funkci imunitního systému. Tekutý doplněk stravy byl vyvinuty speciálně pro děti a dospělé upřednostňujíci tekuté formy přípravků vhodný pro dlouhodobé užívaní.

Imunoglukan® je vysoce purifikovaná přírodní látka, komplex biologicky aktivních polysacharidů, získávaný izolací z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnost a účinnost byla ověřena v klinických studiích a pozorováních, které byly publikovány v odborné literatuře.

Vitamín C si náš organismus nedokáže syntetizovat, proto je nutné jej přijímat v potravě. Doporučená denní dávka vitamínu C je 80 mg. Je nezbytný pro organismus, protože v lidském těle vykonává mnoho důležitých funkcí. Ovlivňuje metabolismus aminokyselin a syntézu kolagenu, čímž přispívá ke správné funkci krevních cév, kostí a chrupavek. Vychytává volné radikály, a tak chrání buňky před oxidačním stresem. Svým působením v organismu přispívá k normální funkci imunitního systému. Imunoglukan® v kombinaci s vitamínem C působí v přípravcích Imunoglukan P4H® synergicky, což znamená, že účinek těchto látek se vzájemným působením podporuje.

Doporučené dávkovaní

Doporučuje se užívat 1ml na 5 kg tělesné hmotnosti 1x denně, a to dlouhodobě (minimálně 2-3 měsíce). Zvýšenou dávku (2ml/5kg) je třeba užívat 1x denně 3-7 dnů při zvýšených nárocích na organismus. Přípravek se užívá nejlépe večer před spaním anebo ráno nalačno. Před každým užitím je nutné lahvičku důkladně a energicky potřepat.


Doplňující informace:

EAN: 8588002084256

1 ml obsahuje:
Imunoglukan® 10 mg (DDD* neurčena)
vitamín C (L-askorban vápenatý - Ca-askorbát) 10 mg (12,5% DDD*)

*DDD - doporučená denní dávka

Potřebujete poradit?

Související produkty