ISIS Glyco A krém 30ml

Krém s 12% kyseliny glykolové snižuje soudržnost rohových buněk, ztenčuje rohovou vrstvu a zlepšuje vzhled pokožky.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: ISIS Pharma
skladem
449 Kč

Zevní aplikace kyseliny glykolové v malých koncentracích snižuje soudržnost buněk rohové vrstvy pokožky (korneocytů), ztenčuje nadměrnou tloušťku rohové vrstvy pokožky (stratum corneum disjunctum) a koriguje vzhled kůže. Při dlouhodobém používání, nebo při kombinaci s chemickým peelingem 70% kyselinou glykolovou GLYCO-70 v ordinaci lékaře, zlepšuje stav některých kožních onemocnění s hyperkeratotickými projevy. Zejména v případě nadměrné tvorby rohoviny např. ichtyozy, keratosis pilaris, callus, hyperkeratosis palmoplantaris, pityriasis rubra pilaris aj.), ale především všech forem acne vulgaris.

Krém je obzvláště vhodný ke zlepšení stavu mastné pokožky a kůže s tendencí ke vzniku akné po 20 roce věku.

Krém GLYCO-A pracuje s těmitro problémy pleti: odstraňuje nadměrnou rohovou vrstvu pokožky, zplošťuje jizvy po akné, zmenšuje velikosti pórů, vyhlazuje a zjemňuje povrch pokožky, vyhlazuje jemné povrchové vrásky, zesvětluje stařecké skvrny a jiné pigmentace na kůži.
Příznivě ovlivňuje celkovou pružnost kůže. Jeho použití je i u některých onemocnění nehtů s porušenou fragilitou – onychosis lamelaris distalis nebo při prevenci atrofií při léčbě kortikosteroidy.

Vzhledem k tomu, že se jedná o vysoce účinný přípravek doporučujeme před jeho používáním vždy konzultaci s dermatovenerologem.
Výrobek je bez parfemace, parabenů a phenoxyethanolu.

Krém je možno používat u všech typů pleti. Krém s obsahem 12% kys. glykolové je určen k samostatnému domácímu ošetřování především u mastné pleti, a to i dlouhodobě. U normální nebo suché pleti je vhodná kombinace GLYCO-A s hydratačním nebo promašťujícím krémem. Používání krému GLYCO-A je nezbytné jako domácí příprava před provedením chemického peelingu v ordinaci lékaře. Před ošetřením chemickým peelingem je nezbytné používat krém GLYCO-A 2 x denně po dobu přibližně 2-3 týdnů. Po provedení chemického peelingu se na doporučení lékaře a stavu pokožky používání krému na 3-5 dní přeruší. V tomto období je doporučováno používat ochranný sluneční přípravek.

 


Doplňující informace:

EAN: 3031500311034

AQUA (WATER), GLYCOLIC ACID, CETYL ALCOHOL, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), CETETH-20, STEARIC ACID, STEARETH-20, AMMONIUM HYDROXIDE, PARFUM (FRAGRANCE), METHYCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL

Potřebujete poradit?