Lamberts Vitamín C 180 tbl.

Lamberts® Vitamin C 1000 mg s postupným uvolňováním vitaminu C v průběhu 6 – 8 hodin po spolknutí vychází vstříc denní potřebě tohoto vitamínu.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Lamberts
skladem
449 Kč

Denní potřeba organismu je u Vitaminu C vyšší, než u jiných ve vodě rozpustných vitaminů. Jelikož vitamin C se z těla poměrně rychle ztrácí, ideální je jeho postupné doplňování. Lamberts® Vitamin C 1000 mg s postupným uvolňováním vitaminu C v průběhu 6 – 8 hodin po spolknutí vychází vstříc denní potřebě tohoto vitamínu. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a regenerovat aktivní formu vitaminu E. Zvyšuje vstřebávání železa do organismu. Podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické aktivity. Citrusové bioflavonoidy působí příznivě na střevní trakt, účinně pomáhají při jeho pročišťování, podporují imunitní obranu. Šípek posiluje odolnost vůči mikrobům, podporuje přirozené obranné mechanismy. Zklidňuje horní dýchací cesty, příznivě působí na trávení, pomáhá udržovat pružné a pohyblivé klouby.

 

Doporučené dávkování:

1 – 3 tablety za den. Případnou 2. a 3. tabletu užívat minimálně v 6 hodinovém odstupu. 

 

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Příjem více než 1000 mg vitaminu C za den může u citlivých osob způsobit mírné podráždění žaludku.

Výrobek je vhodný pro vegetariány 

Složení 1 tablety:

vitamin C (kyselina L-askorbová) 1000 mg (tj. 1250 % referenční hodnoty příjmu), komplex citrusových bioflavonoidů 50 mg, sušené šípky mleté 50 mg, hydroxypropylmethylcelulóza, fosforečnan vápenatý, celulóza (plnidla), kyselina stearová, oxid křemičitý, stearát hořečnatý (protispékavé látky). Potahovací směs: hydroxypropylmethylcelulóza, methycelulóza, glycerin. 

Potřebujete poradit?