L'Apothéque Cordyshen tob. 60

Krátký popis: • zvyšuje koncentraci a odolnost organizmu protistresu1 • snižuje únavu a povzbuzuje při oslabení těla1 • podporuje fyzickou aktivitu a zrychluje rekonvalescenci organizmu1 Unikátní synergická kombinace houby Cordyceps sinensis a 1Ženšenu pravého, který působí antistresově, podporuje kognitivní funkce, fyzický výkon a celkově posiluje organizmus. Dávkování: 2 tobolky denně po dobu 2-3 měsíců. Tobolky užívejte na lačno (minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapijte vodou. Upozornění: Neužívejte při přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Phara 3, ČR. Vyrobeno v ČR.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
459 Kč

Krátký popis:

• zvyšuje koncentraci a odolnost organizmu protistresu1

• snižuje únavu a povzbuzuje při oslabení těla1

• podporuje fyzickou aktivitu a zrychluje rekonvalescenci organizmu1

Unikátní synergická kombinace houby Cordyceps sinensis a 1Ženšenu pravého, který působí antistresově, podporuje kognitivní funkce, fyzický výkon a celkově posiluje organizmus.

 

Dávkování: 2 tobolky denně po dobu 2-3 měsíců. Tobolky užívejte na lačno (minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapijte vodou.

Upozornění: Neužívejte při přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.,

Roháčova 188/37, 130 00 Phara 3, ČR.

Vyrobeno v ČR.

Potřebujete poradit?