L'Apothéque Imunit Betaglukan tob. 30

Jedinečný přípravek s vysokým garantovaným obsahem betaglukanů izolovaných z kvasinek, jež jsou vyhledávány pro svou mimořádnou kvalitu, a 1selenem pro správnou funkci imunitního systému a ochranu buněk před poškozením volnými radikály. • imunita a obranyschopnost1 • ochrana buněk před oxidativním stresem a volnými radikály1 • udržení energie a vitality v případě únavy1
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
229 Kč

Jedinečný přípravek s vysokým garantovaným obsahem betaglukanů izolovaných z kvasinek, jež jsou vyhledávány pro svou mimořádnou kvalitu, a 1selenem pro správnou funkci imunitního systému a ochranu buněk před poškozením volnými radikály.

• imunita a obranyschopnost1

• ochrana buněk před oxidativním stresem a volnými radikály1

• udržení energie a vitality v případě únavy1

 

Dávkování: Preventivně: děti i dospělí 1 tobolka denně. Obsah tobolky se může vysypat a rozpustit v 50 ml teplé tekutiny. Maximální účinek nastupuje většinou po 1–2 měsících užívání doporučené denní dávky. V období zvýšeného rizika: děti od 3 let 1 tobolka denně; děti od 6 let 1–2 tobolky denně; dospělí 1–3 tobolky denně. Obsah tobolky se může vysypat a rozpustit v 50 ml teplé tekutiny. Přípravek se doporučuje užívat po dobu asi 1 týdne, po týdenní přestávce pak pokračovat v preventivních dávkách.

 

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.,

Roháčova 188/37, 130 00 Phara 3, ČR.

Vyrobeno v ČR.


Doplňující informace:

EAN: 8594059738165

Potřebujete poradit?