Lipoxal Radical 90tbl.

Lipoxal Radical je radikálně účinný doplněk stravy se zvýšeným obsahem zeleného čaje, guaranou a synefrinem pro radikální spalování tuků a snížení hmotnosti.1,2 Obsažený extrakt vinné révy navíc napomáhá redukci celulitidy a zlepšuje celkový vzhled pokožky4.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
474 Kč
  • radikální spalování tuků1
  • snížení hmotnosti2
  • redukce celulitidy4

 

Lipoxal Radical je nový, radikálně účinný prostředek navazující na osvědčenou řadu přípravků pro podporu hubnutí.2 Jeho účinek je zajištěn unikátním komplexem LipoSlimTM s obsahem 1zeleného čaje, 2guarany, 3ženšenu, 4vinné révy, 5synefrinu a konjaku.

Radikální účinnost Lipoxalu Radical přináší zvýšená dávka extraktu zeleného čaje a nově obsažený extrakt vinné révy, který podporuje redukci celulitidy4 a zlepšení celkového vzhledu pokožky4. Nevzhledná pomerančová kůže v oblasti hýždí a stehen je přitom často jedním z nepříjemných projevů doprovázejících nadváhu.

Vysoká koncentrace čajových polyfenolů v zeleném čaji společně s obsaženou guaranou a synefrinem zajišťuje radikální spalování tuku v tukových buňkách a efektivní podporu metabolizmu.1,2,5

Lipoxal Radical navíc obsahuje také konjak, který v žaludku váže vodu a zvětšuje svůj objem, což napomáhá omezení pocitu hladu2, snížení chuti k jídlu1 a celkové podpoře snížení hmotnosti5.

Účinnost Lipoxalu Radical doplňuje také ženšen, podporující fyzickou výkonnost, výdrž i zachování pocitů energie a vitality3 a L-karnitin hojně využívaný v oblasti fitness a formování postavy.

Dávkování:

1–2 tablety 3krát denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody (1–2 sklenice). Tablety by měly být užívány před jídlem v rámci redukční diety.

Upozornění:

Extrakt guarany obsahuje kofein. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte večer před spaním. Ukládat mimo dosah dětí!

Potřebujete poradit?