LiQuido DUO FORTE šampon na vši 200ml+sérum

LiQuido DUO FORTE - účinný zdravotnický prostředek při výskytu vší v podobě šamponu a séra na vlasy.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
319 Kč

S LIQUIDO DUO FORTE představuje dvojitý zásah proti vším, v podobě šamponu a séra na vlasy. LIQUIDO DUO FORTE působí na veš třemi mechanickými účinky (2 x dušení, 1 x likvidace). Doporučujeme LIQUIDO DUO FORTE sérum vždy aplikovat dle doporučeného použití před aplikací LIQUIDO DUO FORTE šamponu.

LIQUIDO DUO FORTE je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou, nedráždí ji, není parfemován a je vhodný i pro malé děti nebo alergiky. Šampon obsahuje jako účinnou složku speciální olej dimethicon a směs přírodních silic. Tyto unikátní látky vytváří nepříznivé podmínky pro přežívání, růst a množení vší.

LIQUIDO DUO  nabízí ve svém balení také hřebínek a čepici pro zábal. Přípravek je velmi dobře snášen i citlivou vlasovou pokožkou, je tedy vhodný pro alergiky.

V ideálním případě můžete LIQUIDO DUO FORTE používat také při zvýšeném výskytu vší ve Vašem okolí.

 

 


Doplňující informace:

EAN: 8594059734709

Použití

S likvidací vší je třeba začít ihned, jakmile ve vlasech naleznete byť jen jedinou živou pohybující se veš nebo její vajíčka - hnidy.
Je třeba preventivně zkontrolovat všechny členy domácnosti, protože vši se šíří při blízkém kontaktu hostitelů. Ošetřením všech napadených osob se snižuje šance opakovaného výskytu vší.

PRVNÍ ZÁSAH = ošetření sérem

NÁVOD K POUŽITÍ:

  1. Do mokrých vlasů vetřete dostatečné množství LIQUIDO DUO FORTE séra tak, aby všechny vlasy byly sérem dokonale ošetřeny.
  2. Sérum nechte ve vlasech asi 5 minut působit. Délku působení je možné prodloužit (až na 30 minut) nejlépe formou zábalu s čepicí (zvyšujete tak účinnost).
  3. Sérum pak z vlasů omyjte vodou a běžným šamponem.
  4. Poté pokračujte v aplikaci šamponu LIQUIDO DUO FORTE dle návodu.

DRUHÝ ZÁSAH = ošetření šamponem

Šampon LIQUIDO DUO FORTE je účinný zdravotnický prostředek, který vytváří ve vlasech nepříznivé podmínky pro přežívání, růst a množení vší. Šampon obsahuje jako hlavní účinnou složku speciální olej dimethicon farmaceutické kvality, který ucpává dýchací trakt vši, což vede k jejímu udušení. Šampon dále obsahuje speciální směs repelentně účinných přírodních silic (olejů), které mohou snižovat pěnivost. Opakovaná aplikace šamponu LIQUIDO DUO FORTE dle doporučeného použití zajišťuje spolehlivou účinnost proti vši, hnidám a nymfám. Opakovaná aplikace šamponu je doporučena i v období zvýšeného výskytu vší.

NÁVOD K POUŽITÍ:

  1. Po předcházející aplikaci séra a po jeho omytí z vlasů běžným šamponem aplikujte ihned do mokrých vlasů asi 10–15 ml LIQUIDO DUO FORTE šamponu a rovnoměrně v celé vlasové části hlavy vtírejte do napěnění.
  2. Napěněný šampon ponechte ve vlasech asi 5 - 10 minut působit, a potom ho omyjte vodou.
  3. Osušte vlasy osuškou, ponechte je nejlépe samovolně oschnout (zvyšujete tak účinnost) nebo je případně osušte fénem.
  4. Pomocí přiloženého hřebínku vyčešte vši, hnidy a larvy.
  5. Aplikaci obou přípravků a celý tento postup opakujte nejlépe 3krát v intervalu 5 - 7 dní.

Potřebujete poradit?