LOVI Dudlík (savička) Super Vent rychlý průtok 9m+ 2ks

Dudlík (savička) Super Vent rychlý průtok 9m+ značky LOVI. Dynamický silikonový dudlík při krmení mění svůj tvar (prodlužuje), což maximálně napododuje mateřský prs při kojení.
Výrobce: Lovi
skladem
130 Kč
106 Kč

  Dudlík (savička) Super Vent rychlý průtok 9m+ značky LOVI. Dynamický silikonový dudlík při krmení mění svůj tvar (prodlužuje), což maximálně napododuje mateřský prs při kojení. Povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání stejně jako u kojení.  Používání savičky je bezpečné v kombinaci s kojením, a to díky ochraně přirozeného sacího reflexu, zachování přirozeného rytmu sání dítěte a koordinace sání, polykání a dýchání stejně jako u kojení. Balení obsahuje 2 kusy saviček.

Výhody dynamického dudlíku:

  • Dynamická koncovka dudlíku - vyrobená z tenké vrstvy silikonu, při krmení se chová stejně jako matčin prs (prodlužuje se).
  • Tvrdá, široká tvarovaná základna - vyrobená z hrubší vrstvy silikonu, která vyžaduje správné přikládání rtů stejně jako u kojení.
  • Kanálky v dudlíku - napodobují laktační kanálky v matčině prsu, regulují průtok a tlak mléka v dudlíku.
  • Odvzdušňovací systém SUPER VENT - zabraňuje, aby dítě při krmení polykalo přebytečný vzduch. Tím zabraňuje vzniku dětské koliky (bolení bříška).
  • Vyrobeno z kvalitních a bezpečných materiálů - bez obsahu BPA.       

    Určeno dětem: 9m+.

 

Potřebujete poradit?