Multi-Gyn Douche Combipack

Multi-Gyn Douche Combipack - výplach pochvy, kombinované balení s irigátorem a rozpustnými tabletami.
Druh výrobku: Zdravotnický prostředek

Výrobce: Bioclin
skladem
341 Kč

Multi-Gyn Douche Combipack - výplach pochvy, kombinované balení s irigátorem a rozpustnými tabletami

Šetrný výplach nežádoucího obsahu z pochvy, před léčbou, před zavedením nitroděložního tělíska, po operaci nebo k intenzivní hygieně.

Irigátor je vyrobený z měkkého plastu a jako jediný u nás je vybavený silikonovým ventilem, který kontroluje tlak vytékajícího roztoku a brání jeho zpětnému nasávání. Rozpustné tablety umožňují rychlou a pohodlnou přípravu roztoku a úplné rozpuštění všech složek výrobku. Výplach nedráždí a nezpůsobuje žádné nežádoucí reakce.

 

Kombinované balení pro poševní výplach s dávkovačem a rozpustnými tabletami. Určen k hygieně vnitřních a vnějších částí ženských pohlavních orgánů, k prevenci infekcí pochvy a jiných poševních obtíží. Poskytuje optimální vyplachovací účinek.

Použití: Pro celkovou hygienu vnějších i vnitřních částí ženských pohlavních orgánů; pro intenzivní hygienu pochvy v případě nadměrného výtoku/nezvykle zabarveného výtoku/zapáchajícího výtoku, v případě svědění, pálení nebo podráždění; pro prevenci poševních infekcí a pro podporu při léčbě plísňových i bakteriálních infekcí.

Preparát je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.


Doplňující informace:

EAN: 8714207430820

Složení

Multi-Gyn Vaginal Douche sestává z ergonomického, snadno stlačitelného dávkovače (irigátoru) s pružným, ohebným nástavcem a rozpustných šumivých tablet pro přípravu vyplachovacího a oplachovacího roztoku k hygieně vnitřních a vnějších částí ženských pohlavních orgánů, k prevenci infekcí pochvy a jiných poševních obtíží. Aktivní látky: Hydrogenuhličitan sodný, kyselina citronová, prášek Aloe barbadensis (Aloe vera), laktóza, kyselina askorbová.

Potřebujete poradit?