No-Prostal cps.30

Pro správnou funkci prostaty.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: UROCONT
skladem
248 Kč
219 Kč

No-Prostal je doplněk stravy, který příznivě působí na činnost prostaty1 a na regulaci močení1. Přináší úlevu při močení1 a zabezpečuje příjem až 55% doporučované denní dávky vitaminu E. No-PROSTAL obsahuje extrakt z plodů palmy trpasličí1 a vitamin E2.

  • pro správnou funkci prostaty1
  • pro normální funkci močového ústrojí1
  • ochrana buněk před oxidačním stresem2

Dávkování: 1 x denně 1 tobolka nejlépe po jídle, zapít vodou.


Doplňující informace:

EAN: 8594050040014

Serenoa repens (Serenoa plazivá, palma trpasličí)

Je druh palmy a jediný druh rodu serenoa. Je to nízce rostoucí palma s plazivým kmenem a vějířovitými listy. Vyskytuje se v jihovýchodních oblastech USA, zejména na Floridě.

Je pěstována jako hlavně jako okrasná palma, ale z plodů se vyrábějí léčivé přípravky zejména k léčení onemocnění prostaty. Sušené a drcené plody serenoy nebo extrakt ze sušených plodů jsou v lékařství používány pod názvem Fructus Serenoae Repentis zejména při léčení zvětšené prostaty (benigní prostatické hypertrofie), jejíž původ je neznámý.

Většina hypotéz o zvětšení BPH se zakládá na hormonálních změnách během stárnutí, přičemž prostatické androgeny metabolizují směrem ke hromadění dihydrotestosteronu. Tento mužský hormon je primárně zodpovědný za růst prostaty, když je hlavní hormon testosteron redukován. Extrakt ze Serenoy brání přeměně testosteronu na dihydrotestosteron.

Vitamin E

Patří mezi vitaminy rozpustné v tucích. V organismu slouží jako důležitý antioxidant a navíc chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály. Je obsažen v oleji z pšeničných klíčků, másle, mléce, burských oříšcích, sóji, salátu a v mase savců.

Vitamín E je nejdůležitější antioxidant v těle. Jako takový chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, proto pomáhá zpomalovat stárnutí a prokazatelně působí i jako prevence proti nádorovému bujení.

Potřebujete poradit?