NOSIFOL DUO sáčky 30x4 g

NosiFol® Duo je určen k účinné podpoře plodnosti u párů, které se snaží počít miminko.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Axonia a.s.
skladem
619 Kč
510 Kč

NosiFol® Duo je určen k účinné podpoře plodnosti u párů, které se snaží počít miminko.

Tři hlavní účinky NosiFolu® Duo:

1. Účinná podpora plodnosti

2. Udržení normální hladiny testosteronu

3. Udržení normální hladiny homocysteinu

NosiFol® Duo obsahuje myo-inositol a d-chiro-inositol v poměru 40:1. Tento poměr obou inositolů odpovídá jejich přirozenému poměru v lidské krvi. NosiFol® Duo navíc obsahuje zinek, kyselinu listovou, vitamíny B6, B12, D3 a hydrochlorid betainu.

Oproti NosiFolu® Forte je NosiFol® Duo obohacen o d-chiro-inositol a vitamín D3 a obsahuje také dvojnásobnou dávku kyseliny listové.

Při časném vývoji plodu dochází ke geometrickému nárůstu počtu dělicích se buněk. NosiFol® Duo obsahuje několik složek, které se podílí na procesu dělení buněk.

Homocystein je aminokyselina, která se normálně vyskytuje v lidském organizmu. Je důležité, aby měla žena, která plánuje otěhotnět či už těhotná je, zachován správný metabolizmus této aminokyseliny, jinak může její hladina v krvi narůstat. Příliš vysoká hladina homocysteinu v krvi se nazývá hyperhomocysteinémie. V těhotenství se za normálních okolností hladina homocysteinu v krvi těhotné samovolně snižuje až k nulovým hodnotám. NosiFol® Duo obsahuje několik složek, které podporují normální metabolizmus homocysteinu u žen, které se snaží otěhotnět, i u žen již těhotných.

  • Zinek podporuje normální plodnost a reprodukci, přispívá k normální syntéze DNA a bílkovin, přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a podílí se na procesu dělení buněk.
  • Kyselina listová se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normálnímu metabolizmu homocysteinu a k normální syntéze aminokyselin. Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Cílovou populací jsou ženy v reprodukčním věku. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu kyseliny listové 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.
  • Vitamín B12 se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k normálnímu metabolizmu homocysteinu.
  • Vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolizmu homocysteinu a přispívá k normálnímu metabolizmu bílkovin.
  • Vitamín D se podílí na procesu dělení buněk.

 

Dávkování: 1-2 sáčky denně rozpustit ve sklenici vody a vypít, nejlépe před jídlem. V jedné denní dávce se nachází až 4.100 mg inositolu.

Doporučená doba užívání: nejméně po dobu 3 měsíců. Tato doba může být prodloužena.

Zahájení užívání

  • Ženy: kterýkoliv den (bez ohledu na menstruační cyklus)
  • Muži: kterýkoliv den

Po otěhotnění je u žen vhodné v užívání NosiFolu® Duo pokračovat po celou dobu těhotenství.


Doplňující informace:

EAN: 8055348700404

Potřebujete poradit?

Související produkty

Podobné produkty