Nutrilon 1 Lactose Free 400g

Nutrilon 1 Lactose Free pro děti s intolerancí laktózy.
Výrobce: Nutricia
skladem
215 Kč
  • Nutrilon Lactose Free je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Určeno k dietnímu postupu při částečné nebo úplné nesnášenlivosti mléčného cukru (laktózy).
  • Nutrilon Lactose Free je vhodnou volbou kojeneckého mléka pro Vaše dítě, pokud je citlivé na laktózu a nemůže být plně kojeno. Laktóza je přírodní cukr, který je obsažen v mateřském mléce, ale také v běžné kojenecké výživě. Pokud dítě trpí částečnou nebo úplnou intolerancí mléčného cukru, je nutné tento sacharid nahradit vhodnou alternativou. Částečná nesnášenlivost laktózy se často objevuje po prodělaném průjmovém onemocnění. Podání výživy se sníženým obsahem laktózy pomůže zajistit rychlou rekonvalescenci. Nutrilon Lactose Free splňuje výživové potřeby Vašeho dítěte.

Doplňující informace:

EAN: 8590340111389

Charakteristika: Potravina pro zvláštní lékařské účely

Glukózový sirup, rostlinné oleje, kaseinát (z mléka), MCT (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), draselná sůl kyseliny fosforečné, uhličitan vápenatý, citronan trisodný, chlorid draselný, chlorid manganatý, chlorid sodný, L – cystein hydrochlorid, chlorid cholinu, sójový lecitin, kyselina L-askorbová, taurin, L-askorban sodný, inositol, L-tryptofan, síran zinečnatý, síran železnatý, DL-α – tokoferylacetát, sodná sůl uridin 5´-monofosfátu, cytidin 5´- monofosfát, L-karnitin, adenosin 5´-monofosfát, sodná sůl inosin 5´- monofosfátu, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5´- monofosfátu, D-biotin, síran měďnatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), kyanokobalamin, retinyl palmitát, riboflavin, DL-α-tokoferol, retinyl acetát, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný.

 

Pro novorozence a kojence představuje nejlepší způsob výživy mateřské mléko, především zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Výhradní kojení je doporučováno do 6 měsíců věku dítěte. Kombinace mateřského mléka a částečného přikrmování z lahve v prvních týdnech života dítěte může mít negativní vliv na kojení a přikrmování může být obtížně změnitelné zpět na plné kojení. Mateřské mléko také buduje citový vztah mezi matkou a dítětem a zároveň je tou nejekonomičtější variantou výživy. Pokud již nemůže být miminko plně kojeno, počáteční kojeneckou výživu doporučujeme užívat jen na radu lékaře či nezávislých odborníků z oboru medicíny, výživy nebo léčiv nebo jiných osob profesionálně se zabývajících péčí o kojence a malé děti. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu.

Potřebujete poradit?