Nutrilon 1 Nenatal Post Discharge 400 g

Nutrilon 1 Nenatal-speciální výživa pro nedonošené děti a děti s nízkou porodní hmotností.
Výrobce: Nutricia
skladem
345 Kč
  • Nutrilon 1 Nenatal je určen k dietnímu postupu při výživě nedonošených dětí a dětí s nízkou porodní hmotností. Užívá se od dosažení standardní porodní hmotnosti (2,5 kg) a měl by být předčasně narozeným dětem podáván až do dosažení hmotnosti 4 – 5 kg (nebo do 4 měsíců regulovaného věku).
  • Nutrilon 1 Nenatal je správnou volbou pro Vaše předčasně narozené dítě po jeho propuštění z nemocnice, pokud nemůže být kojeno. Poskytne mu totiž důležité živiny, které stále potřebuje pro vyrovnání růstového deficitu.
  • Nutrilon 1 Nenatal obsahuje unikátní klinicky testovanou směsprebiotik scGOS/lcFOS (9:1) inspirovanou mateřským mlékem.

Doplňující informace:

EAN: 8590340160363

Charakteristika: Potravina pro zvláštní lékařské účely

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko.

Nutrilon 1 Nenatal musí být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Nutrilon 1 Nenatal je nutričně kompletní mléčná výživa v prášku, která je vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození do období přechodu na standardní mléčnou výživu. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby a dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Potřebujete poradit?