Nutrilon 1 Pronutra Good Sleep 800g

Nutrilon 1 Pronutra Good Sleep-pro velké nenasyty ve věku do 6. měsíce.
Výrobce: Nutricia
momentálně nedostupné
359 Kč

Mléko určené pro velké nenasyty ve věku do 6. měsíce, kteří nikdy nemají dost! Na dobré sny.

Na základě nejnovějších vědeckých poznatků bylo vyvinuto mléko Nutrilon 1 počáteční mléko Pronutra Good Sleep pro spokojený spánek a dobré sny vašeho dítěte.


Doplňující informace:

EAN: 8590340134241

Charakteristika: počáteční kojenecká výživa

Laktóza (z mléka/ z mlieka), sušené odtučněné mléko/mlieko, rostlinné/rastlinné oleje (palmový, řepkový/repkový, kokosový, slunečnicový/slnečnicový, olej z mikrobiologických zdrojů/zdrojov), galaktooligosacharidy (z mléka/ z mlieka) 8,5 %, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, hydrochlorid L-cysteinu/L-cysteín hydrochlorid, chlorid cholinu/cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurin, citronan trisodný, emulgátor (sojový lecitin), L-askorban sodný, síran železnatý, DL-α-tokoferylacetát, inositol, sodná sůl/soľ uridin 5´-monofosfátu, cytidin 5‘-monofosfát, síran zinečnatý/zinočnatý, adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl/ soľ inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, sodná sůl/ soľ guanosin 5‘-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, D-biotin, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, L-karnitin, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadion, seleničitan sodný.

 

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko.

Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy a dávkování a použití kojenecké výživy uvedený na obale. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další info na obalech a webových stránkách.

Potřebujete poradit?