Nutrilon 1 Pronutra Good Sleep 800g

Nutrilon 1 Pronutra Good Sleep-pro velké nenasyty ve věku do 6. měsíce.
Výrobce: Nutricia
skladem
349 Kč

Mléko určené pro velké nenasyty ve věku do 6. měsíce, kteří nikdy nemají dost! Na dobré sny.

Na základě nejnovějších vědeckých poznatků bylo vyvinuto mléko Nutrilon 1 počáteční mléko Pronutra Good Sleep pro spokojený spánek a dobré sny vašeho dítěte.


Doplňující informace:

EAN: 8590340134241

Charakteristika: počáteční kojenecká výživa

Laktóza (z mléka/ z mlieka), sušené odtučněné mléko/mlieko, rostlinné/rastlinné oleje (palmový, řepkový/repkový, kokosový, slunečnicový/slnečnicový, olej z mikrobiologických zdrojů/zdrojov), galaktooligosacharidy (z mléka/ z mlieka) 8,5 %, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, hydrochlorid L-cysteinu/L-cysteín hydrochlorid, chlorid cholinu/cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurin, citronan trisodný, emulgátor (sojový lecitin), L-askorban sodný, síran železnatý, DL-α-tokoferylacetát, inositol, sodná sůl/soľ uridin 5´-monofosfátu, cytidin 5‘-monofosfát, síran zinečnatý/zinočnatý, adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl/ soľ inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, sodná sůl/ soľ guanosin 5‘-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, D-biotin, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, L-karnitin, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadion, seleničitan sodný.

 

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko.

Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy a dávkování a použití kojenecké výživy uvedený na obale. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další info na obalech a webových stránkách.

Potřebujete poradit?