Ocutein FORTE Lutein 15mg DaVinci 60+15 tobolek

OCUTEIN FORTE Lutein obsahuje Omega-3 vícenenasycené mastné kyseliny, přírodní karotenoid komplex a antioxidant komplex.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
361 Kč
319 Kč

OCUTEIN FORTE Lutein 15 mg obsahuje kvalitní rybí olej s vysokým obsahem kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaenové (EPA). DHA a EPA jsou vysoce koncentrovány v buňkách oka.

Přírodní KAROTENOID COMPLEX: lutein, zeaxanthin, betakaroten
Tyto látky patří mezi karotenoidy, které tvoří významnou skupinu antioxidantů. Tyto karotenoidy se akumulují ve vyšším množství zejména ve žluté skvrně sítnice oka (makula). S přibývajícím věkem však koncentrace karotenoidů v oku klesá. Žlutá skvrna (makula lutea) obsahuje vysokou koncentraci pigmentů: luteinu a zeaxanthinu. Čím je koncentrace pigmentů v buňkách sítnice vyšší, tím je i lepší její ochrana. Betakaroten je nejznámějším karotenoidem, ze kterého si náš organismus dokáže sám „vytvořit“ vitamin A. Vitamin A přispívá ke správné funkci zraku.

ANTIOXIDANT COMPLEX: vitamin E, vitamin C, zinek, měď a selen
UV záření a ionizační záření jsou zdrojem volných radikálů, které mohou mít negativní vliv na membrány a proteiny v čočce. Organismus se dovede proti volným radikálům bránit pomocí tzv. antioxidantů, a proto je OCUTEIN FORTE Lutein 15 mg velmi vhodně doplněn o ANTIOXIDAČNÍ COMPLEX. Vitamin C, zinek, měď a selen přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením.

Doporučené dávkování:  1 tobolka denně


Doplňující informace:

EAN: 8594059731890

Výživové hodnoty výrobku:

Ocutein forte Lutein 15mg

 

Potřebujete poradit?